Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ers frumos si la bucov dar hai la sala ca deja vad ca vin mai multi la sala si nu are rost sa mai schimbam locatia
    http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

    Comment


    • o lasam pe data viitoare la bucov daca e frumos...daca stiam ca va fi asa frumos afara si eu as fi recomandat la bucov numai bine si ne vedem la 15 la sala

      Comment


      • felicitari dragilor. inca o intilnire reusita la ploiesti. am reusit din nou sa stringem doua masini la un loc. super rezultat. este chiar mai mult decit ma asteptam. SA VA FIE RUSINE . oricum si in doi a fost foarte bine am schimbat citeva vorbe si am tot asteptat sa vedem daca mai apare cineva. dar... NIMIC. asa ca propun sa nu mai pierdetitimpul pe forum sa va mai chinuiti sa scrieti ca o faceti DEGEABA. o sa atsez mai tirziu si niste poze cu MAREA ADUNARE.
        MIRITA ADRIAN : PREZENT
        BLACKANGEL :PREZENT
        RUSINE!!!
        http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

        Comment


        • da adi ... asta e ... data viitoare mergem ori la brasov ori la bucuresti ;) ... apropo astept pozele alea :P

          Comment


          • cam asa a aratat marea intilnire de la ploiesti
            Attached Files
            http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

            Comment


            • Luni la ora 14 imi ridic si eu masina .. deci de la urmatoarele intalniri o sa fiu si eu prezent .. asta e .. se pare ca astia sunt la ploiesti

              Comment


              • ms adi ... bine ca am spalat masina dupa ce ai facut tu poze la MAREA intalnire )

                Comment


                • sa lasam supararea laoparte si sa stabilim si noi o intilnire calumea. ce ziceti? va credeti in stare? sau iarasi ne innecam ca tiganul la mal? mie inca nu mi-a ajuns cele doua intilniri la care am participat unde de fiecare data au fost cite doua masini asa ca as mai vrea sa mai particip si la a treia dar daca va fi si asta tot cu doua masini eu ma las . asa ca astept propuneri pentru sfirsitul saptaminii viitoare poate simbata sau duminica stabiliti si voi o zi , dupa timpul liber al fiecaruia. haide-ti pote iese ceva frumos . apropo logan club ploiesti nu mai are ORGANIZATOR? si acum ginditi-va ca aveti timp pina saptamina viitoare. ASTEPT PROPUNERI !!!
                  http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                  Comment


                  • mai adi eu cu cea mai mare placere as veni sapt viitoare dar din pacate raman la Bucuresti... poate peste 2 sapt daca se hotaraste ceva poate mergem la un gratar la bucov ... daca e vremea frumoasa

                    Comment


                    • Eu acum am ramas in pana de bani ... ca dadeam si eu o fuga si sambata asta care vine sunt la munca la Bucuresti..daca va ganditi peste 2 saptamani scrieti aici,poate se mai gasesc doritori...
                      1 point 6 litre 8 vsigpic

                      Comment


                      • Mai oameni buni! Vad aici foarte multi pasionati de masina autohtona! Foarte frumos! Dar adresez si eu o intrebare: Eu am Citroen C4; pot sa particip si eu la intalnirile voastre?
                        Scuze daca am deranjat...

                        Comment


                        • Pe mine nu ma deranjeaza absolut deloc,chiar din contra...dar in primul rand trebuie organizat ceva nu ca data trecuta cand au fost numai 2 oameni... :|
                          1 point 6 litre 8 vsigpic

                          Comment


                          • ai dreptate DREAMSTER . trebuie sa organizam si noi o intilnire calumea dar dupa cite vad nu prea ai cu cine. daca imi aduc eu bine aminte chiar si tu ai zis ca o sa vii dar... nu a fost sa fie . daca o sa dam cu banul la fiecare intilnire nu o sa iasa nimic. nici eu nu am nimic impotriva de a veni la intilnire un citroen c4 dar imi este frica ca de data asta o sa ma intilnesc eu si cu un citroen ca sa nu socam lumea cu o intilnire de mai mult de doua masini. asa ca daca va anuntati prezenta mai multi o sa maivin si eu altfel nu pre cred ca ne mai vedem. dar cei care se vor anunta ar trebui sa se si prezinte nu ca la ultima intilnire. si nu cred ca era o asa nevoie mare de bani. nici eu nu mai lucrez si am venit la intilnire cu 20 de ron in buzunar. nu cred ca ne intilnim ptr a ne arata portofelele ci cred ca a schimba citeva vorbe despre masini si poate legam si ceva prietenii. eu asta cred despre o astfel de intilnire. dar asta e. fiecare intelege ce vrea. asa ca postati si voi cind aveti o zi libera sa facem si noi o intinire adevarata. poate ati citit si voi pe forum ce sa intimplat la brasov. cica nu au putum merge prin oras ca au fost prea multi. cred ca a fost super. dar la ploiesti cred ca nu sunt logane sau pote nu sunt iubitori adevarati ptr aceasta masina. asa ca ginditi-va bine si luati voi o hotarire. astept propuneri. si la urmatoarea intilnire poate sa vina si citroenul c4 pe mine nu ma deranjeaza. papa
                            http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                            Comment


                            • Da ai dreptate si eu am zis ca 'poate' vin...si din pacate nu am venit...dar eu pentru sambata viitoare sunt sigur prezent. Care mai vine sa dea cu subsemnatu aici sa vedem daca se merita sa ne adunam,poate suntem mai mult de 2-3. E vorba nu de sambata 7 martie ci de cealalta.
                              Tinem legatura,numai bine.
                              1 point 6 litre 8 vsigpic

                              Comment


                              • ok. deja vad ca s-au anuntat ceva prezente ptr 14 martie 2009 (simbata) .
                                atunci eu propun sa facem o lista ca sa vedem cam la ce sa ne astepatam.
                                sa incepem:

                                1:MIRITA ADRIAN (PREZENT 100%)
                                2:
                                3:

                                CONTINUATI LISTA NUMAI CEI CARE SUNTETI SIGURI CA PUTETI VENI.
                                (numai doamne ferste de vreo problema)
                                PROPUNETI SI ORA
                                EU AS ZICE ORA 15
                                http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google