Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca o sa fim 8 cred ca e ceva... ar fi super pentru moment.
    eu sunt obisnuit decat in 2 )

    CONTATI PE MINE!!

    Comment


    • da ar fi ceva sa ajungem la nr de 8 masini si pote chir o sa-l depasim
      cu cit mai multi cu atit mai bine
      sunt sigur ca o sa fie super

      da ar fi ceva sa ajungem la nr de 8 masini si pote chir o sa-l depasim
      cu cit mai multi cu atit mai bine
      sunt sigur ca o sa fie super
      Last edited by mirita adrian; 6 March 2009, 22:24. Reason: Automerged Doublepost
      http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

      Comment


      • Salutari de logan club Brasov

        Va rog sa intrati pe threadele de la sectiunea intalniri nationale si sa postati ptr.a cunoaste si parerile voastre.

        Sunteti invitati de asemenea la intalnirile de la felix 15-16-17 Mai si cea de la sibiu din iulie.
        threadele sunt:
        CALENDAR AL INTALNIRILOR LOGAN CLUB
        INTALNIRE LOGAN CLUB IN ZONA DE VEST II LA FELIX 15,16,17 MAI
        INTALNIRE NATIONALA NR.4 LA SIBIU


        Va multumesc si astept sa ne vedem la intalniri.
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • SALUTARE TUTUROR . Sambata 07-03-2009 orele 19:00 '' la NORD unde sunt microbuzele '' INTALNIRE LOGAN CLUB ! Cine este interesat . MARIAN_s_PETRE sau 0728425048 o sa stabilim si un loc de intalniri precum si orele pentru viitoarele intalniri ce vor avea loc...cine nu cunoaste ...nu este din localitate ....vorbim pe mess si va explic cum sa ajungeti ......;)

          Mirita cu siguranta o sa depasim numaru asta pe care il stiai tu de 8 masini ;) .....din care numai eu ,PAD si inca un baiat din breaza am fost la BrasoV .....UNDE SUNT MULTI PUTEREA CRESTE ;)!!! LOGAN-URI EXISTA !!!! vointa sa vedem ;)




          RESTU ESTE LOGAN !
          Last edited by PH-16-GMC; 7 March 2009, 00:09. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Eu am zis deja ca maine nu am cum sa vin ca muncesc nu de alta...plus de asta mi se pare mai ok la sala sporturilor...acum depinde de voi ... dar scrieti aici si ptr sambata viitoare ca atunci vin sigur.
            1 point 6 litre 8 vsigpic

            Comment


            • Salutare... tin sa va reamintesc sau sa va informez ca pe data de 15 martie 2009 va avea loc a 3-a intalnire regionala din moldova ce se va tine la iasi in fata palatului culturii incepand cu ora 11 ...pt mai multe detalii consultati pagina dedicata acestei intalniri http://www.loganclub.ro/forum/treia_...9-t7448p9.html va asteptam!!!
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • acum zici mah..ca in seara asta este intalnire........o s fim cv loganuri ...vre o 10 ..dc sunt si taxiuri prin staite p acolo ..))....

                prin STATIE .pardon....
                Last edited by andreyypad; 7 March 2009, 14:14. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • SALUTARE PH 16 GMC scuze ca iti spun dar noi nu reusim sa facem o intilnire calumea care o planificam cu o saptamina inainte dapai de pe o zi pe alta. din partea mea nu ar fi fost o problema nici stazi dar ora 19 e mult prea tirziu ptr ca la ora 20 trebuie sa merg sa ii fac injectia fetitei mele si nu cred ca as ajunge la timp. dar daca tot esti dornic de intilnire vin-o simbata viitoare la sala la ora 12


                  INSANATOSIRE GRABNICA FETITEI TALE !!!! CU VOINTA ..O SA REUSIM SI INTALNIRI ASA CUM TREBUIE ADRIAN;)
                  Last edited by PH-16-GMC; 7 March 2009, 15:09.
                  http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                  Comment


                  • Ramane Sambata pe 14, la locul si ora stabilite !!!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Intalnire lc ploiesti, sambata 14 martie, ora 12:00,la sala sporturilor olimpia

                      Comment


                      • Salutari de la Logan Club Brasov !!!!!

                        Va rog sa intrati pe threadele de mai jos ptr.a posta propunerile voastre referitor la calendarul de intalniri si bineinteles ca sunteti invitati si la intalnirile care au loc la Felix si Sibiu unde daca doriti sa participativa rog sa va treceti pe lista deschisa in threadurile respective .







                        Va multumesc si va astept sa ne intalnim.
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • seara din nou..marian..ar fi cazul sa te interesezi cu organizarea acestei intalniri si eventual sa vedem daca o sa fie cazul..normal..pentru solicitarea unei autorizatii..nu de alta insa...stii cum se invart ..2 agenti si un logan pe acolo`..so...in caz de e ceva zi mi si poate vad ce si cum..ok?..numai bine.
                          SIC CUNNECTANDO REM

                          Comment


                          • nu se poate sa se mute intalnirea de sambata 14 martie, duminica 15?

                            Comment


                            • Noreal: Nu e cazul de politie aici ca nu e cine stie ce eveniment deosebit. Nu suntem 1000 de masini. Nici la Brasov unde am fost peste 100 de masini nu am avut probleme cu politia. Deci... relax...
                              Si daca am stabilit intalnirea sa fie sambata de ceva vreme, eu zic sa ramana asa..... ca sa nu zica lumea ca suntem neseriosi ca fataim intalnirile asa......
                              sigpic

                              Comment


                              • Sper sa ajung si eu cu inca un prieten cu mcv.ramane pe 14 la 12:00 la sala?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google