Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare prieteni! Daca maine nu se intampla nimic (stiti voi familie, masina sau mai stiu eu; fereasca Dumnezeu), imi fac si eu anuntata prezenta: Citroen C4 (nr: PH 05262).
    Este nevoie si de nr de telefon?
    Bineinteles daca nu va deranjeaza prezenta unei masini frantuzesti de alt fel in afara de Renault!
    S-ar putea sa vin impreuna si cu 2 prieteni care au Clio si respectiv Logan (ca o ironie cel cu Loganul care este fata apropo, este ofiter de politie ) ; dar nu e nicio problema, e de gasca)
    Va multumesc!
    Last edited by magpie; 13 March 2009, 16:58.

    Comment


    • Toata lumea e binevenita Magpie .. si sper ca vb in numele tuturor .. sa fim cat mai multi .. ar fi super tare !!

      Comment


      • As vrea sa vad lista crescand la nr de 20 de masini 100%. de preferat logan..pentru ca totusi aici este vorba de logan club.No offence.asta este parerea mea sper ca nu supar pe nimeni nu am zis-o cu rautate.

        Comment


        • Mai prieteni! Citroen este o marca frantuzeasca! Logan, ca va place ca nu va place, este pana la urma tot o masina frantuzeasca, construita intr-o uzina romaneasca, cu nume romanesc dar concept frantuzesc de o conducere din Franta!
          Se intalnesc masini din aceeasi breasla, origine! Nu inteleg de ce atatea apropouri!
          Cand am vazut coloana de masini duminica 1 martie care se ducea la Brasov am vazut printre ele Renault Clio si stupoare: Honda Civic Type R, masina japoneza (nici macar europeana); totul a fost super ok!

          Comment


          • eu personal nu am nimic impotriva lui MAGPIE poate sa vina este bine venit si daca ar veni si prietenii lui cu atit mai bine .
            hai ca mai este putin pina miine
            sa ne vedem cu bine
            eu o sa va astept acolo de la 11.30
            si o sa iau si ap foto ca sa facem si ceva poze
            http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

            Comment


            • Vino frate ca nu deranjezi pe nimeni,cu cat mai multi cu atat mai bine,mai schimbam o parere ceva...cat despre amicul tau nu avem de ce sa ne facem probleme ca nu dam liniute sau ceva...si mai intrebam si noi cate ceva ce nu stim sau ce vrem sa aflam ... Ne vedem maine,nu uitati stikerele/legitimatiile.
              1 point 6 litre 8 vsigpic

              Comment


              • Legitimatii! Aoleo! Despre ce e vorba? Eu nu am nici sticker si nici legitimatie! Se poate face pe loc ? Unde anume la Sala Olimpia ne vedem?
                Multumesc!
                P.S. Imi cer scuze daca am suparat pe cineva! Nu a fost cu intentie! Nici eu nu m-am suparat ;) Multumesc!
                P.P.S. In legatura cu cei doi amici, asa cum am mentionat intr-un post anterior, nu garantez ca vor veni! Nu au promis nimic! Ei lucreaza in ture si daca apare ceva... Stiti si voi!

                Comment


                • In parcare mare de la Sala Sporturilor!!!!!! Ne vedem maine la 12 baieti ;)
                  sigpic

                  Comment


                  • Nu e nici o problema ca vi ..esti binevenit .am vrut doar sa reamintesc ca este logan club.Nu iti face griji legitimatie ve-i primi maine.ele sunt gata de sapt asta .am facut o gramada o sa fie ptr toata lumea.

                    Ne vedem maine!!!
                    Last edited by Distrat; 14 March 2009, 03:12. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Adik ne vedem azi baietii .. io mi-am spalat masina .. am parfumat-o .. si atept ora 12 .. sper sa ne onoreze toti care au prom is cu prezenta ))

                      Comment


                      • Vin si eu! Pregatesc de zor masinuta! Din pacate amicii mei nu pot veni

                        Comment


                        • Eu nu stiu sa ajung la Sala sporturilor dar acum o intind de acasa sa am timp sa intreb prin Ploiesti
                          Daca intarzii prea mult 0766.647.983
                          1 point 6 litre 8 vsigpic

                          Comment


                          • Data viitoare stii cum sa ajungi ... daca nu sa anunti dinainte :PPP

                            Comment


                            • Gata,m-am invatat acum,stiu sa ajung..
                              Hai cu pozeleeee
                              1 point 6 litre 8 vsigpic

                              Comment


                              • Oricum baietii cred ca azi a fost cea mai numeroasa intlnire a Logan Club Ploiesti .. sper ca de fiecare data sa fim cat mai multi .. la mai mare !!! )))))))

                                Si apropo .. bagati mai repede pozele alea .. ca sunt curios cum am iesit
                                Last edited by MihaitzaMCV; 14 March 2009, 16:42. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google