Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vezi ca am pus anunt si cu xenoanele,poate imi faci o oferta la urmatoarea intalnire
    1 point 6 litre 8 vsigpic

    Comment


    • acum ma uit la oferta ;)

      INTALNIREA RAMANE PE DATA DE 28.03.2009 Ideal ar fi la campina (Oscar) daca nu ploua ..iar daca ploua cu siguranta va fi la sala sporturilor ....ora o stabilim de comun acord..Voi ce ziceti ?
      Last edited by PH-16-GMC; 18 March 2009, 15:24. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Este excelent la Campina si foarte frumos va asigur !!! Avem loc destul sa parcam masinile si sa facem gratarele...... sa iasa fummm !!! Eu cunosc perfect locurile acolo si nu ar fi probleme. Pentru cine nu stie sa ajunga va pot astepta la intrarea in Campina dinspre Ploiesti....
        Sa vedem ce zice lumea daca e de acord cu locatia...... Asteptam pareri GMC-ule !!
        sigpic

        Comment


        • DAP....ofer si coordonate GPS pentru cine nu stie sa ajunga ....asistenta la numar de tel 0728425xxx...oricand si la orice ora ;)

          PREZENTA OBLIGATORIE LA INTALNIREA DE PE DATA DE 28.03.2009 FACEM O URNA CU NUMELE LUTUROR MEMBRILOR ..PENTRU A SE ALEGE SI UN ,,CO-ORGANIZATOR'' Asta in cazuri extreme sa aiba cine se ocupa de club ....ca nu e bodega ! ce mama d. )
          Last edited by PH-16-GMC; 18 March 2009, 15:51. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Da GMC .. dar ar trebui sa isi depuna baietii candidaturile .. )) .. eu il votez pe Abu daca se baga !!
            Sa speram sa fie cald sambata cealalta !!!

            Comment


            • da. Eu imi depun candidatura...... Acum totul depinde de voturi.
              Deci, baieti: Ramane intalnirea pe 28.03 langa campina unde am propus ???
              sigpic

              Comment


              • Ar fi ok in Campina pe Muscel pe undeva...gasim noi unde,e destul de mare si daca nu mergem la Paltinu.
                1 point 6 litre 8 vsigpic

                Comment


                • acolo unde ziceti voi cu grataru,...dar va deranjeaza daca o sa mai iau ceva oameni cu mine?

                  Comment


                  • Pitipoance aduceti pitipoance
                    Glumesc...din punctu meu de vedere e ok,nu ma deranjeaza cu nimic...
                    1 point 6 litre 8 vsigpic

                    Comment


                    • pitzi pitzi ))

                      Comment


                      • pitipoance luam la ocazie))pana la campina umplem 3 mcv din alea cu 7 locuri))

                        Comment


                        • Salutare fratilor.propuneti si stabiliti si voi sigur:data,ora,locatia ca si stie si omul ce planuri sa isi faca.ca multi sunt cu serviciu,cursuri,familie etc.va salut pe toti loganistii.numai bine

                          Comment


                          • Pai s-a stabilit: Sambata, 28 Martie, la Campina (Muscel sau Paltinu). Mai ramane de stabilit ora. Eu zic ca tot 12:00 ar fi bine, ca sa avem timp sa facem gratar, sa mancam.......
                            Puteti sa luati pe cine vreti cu voi ca nu e nici o problema.
                            sigpic

                            Comment


                            • Eu zic ca mai bine pe la 10 .. ca sa avem timp .. pana faci gratarul .. pana una alta ..

                              Comment


                              • Mi se pare devreme la 10,avem timp si de la 12...si daca vine seara tot avem timp doar avem xenoane,nebunii,muzici,astea
                                1 point 6 litre 8 vsigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google