Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imi place xenoane, muzicii nebunii

    Comment


    • Eu nu pot sta pana seara ....dar pana la orele 18 tot stau gratr-ul nu il ratez ;) SAMBATA 28.03.2009 ORA 12 La Oscar in campina intalnire L.C.Ploiesti..Ramane stabilit ....sa isi fc toti planuri pana atunci .

      Comment


      • si ceva baterii trebuie.....de vin normal...;)

        Comment


        • sti cum este cu ''VIN-UL''? Vin cu tine sau vin singur :P

          Comment


          • Ar trebui sa incepem sa facem o lista cu cei care vin sigur .. ca sa stim ..

            Comment


            • E destul de prematur acum daaar...oricum eu sunt prezent.
              1 point 6 litre 8 vsigpic

              Comment


              • Mmmmm.... nu e prematur. Nu mai e nici o saptamana. As fi bucuros sa fim macar cei ce am fost la sala pe 14. Oricum la Campina o sa fie mai frumos, tinand cont ca o sa incingem gratarele, jucam fotbal, volei ...... orice.
                Deci ramane stabilit : Intalnire Logan Club Ploiesti pe 28 Martie, la Campina !!!!!!!
                sigpic

                Comment


                • Revin la discutia de mai devreme ...INTALNIRE LOGAN CLUB PLOIESTI PE DATA DE 28.03.2009 LA HOTEL OSCAR in CAMPINA ....Prezenta obligatorie ! cine nu se descurca 0734154267 asta este nr meu de tel ...si va indrum eu ....MULTUMESC

                  Comment


                  • Si eu va pot lua de la intrare din Campina ...nu ma deranjeaza , ca si asa stau foarte aproape
                    1 point 6 litre 8 vsigpic

                    Comment


                    • salutare tuturor.....sunt nou pe aici si as dori sa particip si eu la intalniri...se poate ?

                      Comment


                      • SALUT SKYLEX ...normal k se poate ...ESTI BINE VENIT ...pe 28.03.2009 avem intalnire la campina mai exact la Hotel oscar in fata .....ora 12 ....daca poti ajunge ...ar fi bine ..

                        Comment


                        • ms mult , ne vedem acolo

                          Comment


                          • inceperea listei cu participantii la intalnirea de la Campina !!!
                            1: PH-16-GMC
                            2: ABU20
                            3: SKYLEX
                            4: DREAMSTER
                            5:andreyypad
                            6:zuv(devil)
                            ...........continuati cei care nu sunteti trecuti si vreti sa veniti
                            Last edited by PH-16-GMC; 22 March 2009, 23:44.

                            Comment


                            • Tin sa va anunt ca in data de 15 16 17 Mai va fi intalnire Regionala la Felix, intalnirea propriu zisa va fi duminica la ora 10 in parcarea de la 1 mai(cine o mai fost stie) Va rog sa confirmati prezenta. Daca doriti cazare, inscrierile pe lista de cazare se fac pana in data de 29 cel tarziu a lunii curente urmand ca pana in data de 7 aprilie sa fie dat avansul pentru camera.. mai multe detalii precum si preturi gasiti la http://www.loganclub.ro/forum/intaln...i-t9059p7.html Precum si lista participantilor.

                              Sunteti cu totii invitati din toate partile avand in vedere ca atunci deja va fi vara, caldura, meritam toti cate o baie sa ne racorim Va astept.
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • Nu stiu ce se intampla pana atunci dar ar fi tentant sa mergem si noi la Felix,iar o sa fie o gramada de lume si o sa fie si mai cald nitel...eventual sa stam si o noapte,sa vedem cum facem cu banii,dar ar fi o idee...
                                1 point 6 litre 8 vsigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google