Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hristos a Inviat!

    Logan Club Roman

    Va ureaza sa aveti un Paste fericit alaturi de cei dragi cu multa sanatate si multe impliniri.
    VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
    sigpic

    Comment


    • hai mha baieti,o intalnire fulger ceva si noi acu a 2'a zi de paste,facem un pic de miscare dupa atata mancare si bautura

      Comment


      • Mii de multumiri pentru urari ...Si voua la fel ! Sa va aduca Iepurasul numai fericire , cadouri si multa dragoste alaturi de cei dragi ....Paste fericit !

        sambata ora 16:00 la sala sporturilor Intalnire Logan Club Ploiesti ! Sper sa ajungeti in numar cat mai mare . Am pus intalnirea la ora 16 deoarece multi sunt la munca pana la aceea ora ...
        Last edited by PH-16-GMC; 21 April 2009, 10:33. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • O lista ceva nu facem si noi sa avem habar cam cati or sa vina la intalnire sambata?

          Comment


          • Eu sper sa vina cat mai multi, macar acum cand e aproape de voi. Haideti sa facem totusi o lista ca nu ne costa nimic:

            1. abu20
            2. PH-16-GMC
            3. Dreamer
            4.


            Acum continuati lista cei care veniti sambata la Sala Sporturilor la ora 16:00

            sigpic

            Comment


            • uf ce incredere ai avut sa ma treci pe listadar sper ca de data asta sa ne strangem mult mai multi.....

              Comment


              • 1. abu20
                2. PH-16-GMC
                3. Dreamer
                4. PeRuZzI
                5.

                PS sper sa nu intarzi ca mereu ratez intarea catre sala )

                Comment


                • 1. abu20
                  2. PH-16-GMC
                  3. Dreamer
                  4. PeRuZzI
                  5. Bidepa
                  am promis k vin..si o sa vin chiar daca e pt prima oara:-|
                  sigpicLogan-Club-Ploiesti

                  Comment


                  • In tine am incredere Dreamere ca tu nu prea lipsesti...... Am mai vorbit acum cu un user si a zis ca vine sigur: zoomoptic

                    1. abu20
                    2. PH-16-GMC
                    3. Dreamer
                    4. PeRuZzI
                    5. Bidepa
                    6. zoomoptic

                    Asteptam cat mai multi. Haideti sus cu lista....
                    sigpic

                    Comment


                    • hai k se poate ;)

                      Comment


                      • ce mi'au placut vorbele lu' abuPeruzzi cum adica ratezi intrarea la sala?

                        Comment


                        • Pai mereu o iau pe la cioceanu drept pana la cimitir .. acolo fac stanga pe straduta aia .. si apoi mereu uit pe unde s-o iau )

                          Comment


                          • aaaa ok,pai daca pot sa te ajut cu ceva imediat ce ai facut stanga la cimitir intrarea la sala este prima la stanga,imediat ce treci de curba aia mai ciudata asa

                            Comment


                            • si baiatu e prezent 80%,se cere.
                              1 point 6 litre 8 vsigpic

                              Comment


                              • O sa facem intalnirea de sambata la ora 16 :00 in (PARCARE SCOALA) tot la sala ;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google