Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce s-a intamplat ma baieti ?

    Comment


    • L-au luat veiozarii cu radaru la iesire din Ploiesti, inainte de MOL ..... Noroc ca eu am incetinit ca mergeam bara la bara cu el.......
      sigpic

      Comment


      • abu..am vzt si eu un radar la iesire spre Carrefour...de ala zici?
        sigpicLogan-Club-Ploiesti

        Comment


        • daca era soare era si mai frumos
          dar oricum este bine si asa
          vad ca nu se mai tine cont de vreme si foarte bine faceti
          au venit si baieti noi
          probabil o sa vina vremea ca sa ne intilnim toti cei care am fost pina acum la intilniri si atunci o sa fim cu adevarat multi
          salutare
          apropo ati simtit CUTREMURUL?
          http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

          Comment


          • Da. Era un logan galben pe drepta. Si masina de politie la 100 de metri mai in fata .
            sigpic

            Comment


            • Super intalnirea !VB in CHAT de cutremur si alte alea ;)

              Comment


              • Aia e ce sa facem,bine ca nu m-a luat cand aveam 120 ... m-a luat decat cu 65.
                A fost ok intalnirea,sa vedem la urmatoarea lipire de stickere actiune mare
                1 point 6 litre 8 vsigpic

                Comment


                • o intrebare pentru PH-16-GMC....am vazut ca ai un cip pe 1.4,de cati cai e si unde ti l-ai pus???
                  vreau sa-mi pun si eu
                  tot 1.4 am si eu.......
                  montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                  Comment


                  • Logan 1.4 / 75 cp : 75 cp -> 84 cp 112 Nm -> 131 Nm 250 lei. e un anunt la piese si accesorii printre multe altele gasesti si cip tuning.

                    Comment


                    • ) Dreamster raspunde la toate posturile )))))))))))) Ai un serbet de la mine ;)

                      Comment


                      • salutare
                        de intilnire nu se mai aude nimic?
                        vad ca nimeni nu vine cu nici o propunere pentru saptamina viitoare
                        eu unu sunt liber duminica(simbata lucrez)
                        deci daca se organizeaza ceva pe 10 05 2009 eu sunt prezent
                        mai GMC-ule vino cu propunerea mai repede
                        http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                        Comment


                        • eu auzisem ceva de sambata intalnirea....

                          Comment


                          • Eu sunt liber pe 9 .. deci daca e sambata ..sper sa fiu prezent

                            Comment


                            • salut baieti... imi cer scuze ca nu am mai dat niciun semn de viata dar am inceput sesiunea si e putin cam complicat cu ajunsul la intalniri... asa ca o sa tinem legatura doar prin forum ... eu citesc din cand in cand toate posturile si sunt la curent cu ce se intampla pe aici.

                              Comment


                              • ma bucur ca esti la curent cu ce se intampla ;) Intalnirea va fi duminica la ora 12 la sala sporturilor

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google