Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Duminica pe 10 sunt de munca pana la ora 15 .. deci nu cred ca o sa ajung

    Comment


    • nu ar fi mai bine sa incerci intalnirea un pic mai dupa amiaza gmc?parca au venit mai multi data trecuta....

      Comment


      • Eu sunt liber si weekendul asta dar duminica nu prea pot...sambata ar fi ok,nu prea conteaza ora.
        1 point 6 litre 8 vsigpic

        Comment


        • de data asta alegeti voi ziua si ora ..locul ramane tot acolo LA SALA ....asa ca hai cu propuneri ;)

          Comment


          • deci asa cum am mai spus daca intilnirea va avea loc duminica voi fi prezent
            simbata nu pot ptr ca sunt de munca
            dar cum ziua este stabilita de majoritate inca mai astept propuneri
            http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

            Comment


            • pai cati sunteti pentru sambata si cati pentru duminica?eu unul as putea sa vin si sambata si duminica...

              Comment


              • Eu vin sambata ca sunt liber .. dar si duminica as veni daca s-ar tine dupa ora 15 .. ca atunci ies de la munca

                Comment


                • la mine nu cont....poate sa fie si sambata ...si duminica ...acum, cum vor si ceilalti
                  sigpicLogan-Club-Ploiesti

                  Comment


                  • POSTATI IN SECTIUNI CORECTE sa nu fiti offtopic !!! INTALNIREA VA FI DUMINICA LA ORA 16 IN PARCAREA DE LA SALA SPORTURILOR ! sa poata veni cat mai multi ...si asa ramane stabilit !

                    Comment


                    • Din pacate la intalnirea asta voi lipsi. Joi plec in Grecia .... Dar este prima intalnire la care lipsesc. Asa ca va doresc cati mai multi participanti si distractie placuta !!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • Multumim abu;) Dristactie placuta !
                        Last edited by PH-16-GMC; 5 May 2009, 13:58.

                        Comment


                        • salutare
                          prezent duminica la 16
                          sper sa fim cit mai multi
                          http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                          Comment


                          • Duminica nu cred ca o sa pot sa vin. eu eram disponibil pentru sambata.dar nu se stie, poate ajung.daca nu ..distractie placuta

                            Comment


                            • salut si eu sunt prezent duminica, sper sa va gasesc.
                              sigpicKiss FM cu personalitate.

                              Comment


                              • ai nr meu si yd acolo la datele fiecaruia ;)

                                sper sa ies din spital pana duminica .Sa nu lipsesc
                                Last edited by PH-16-GMC; 7 May 2009, 12:35. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google