Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aloo, ce-i pacia? ce-i cu cearta asta?
    va reamintesc ca intalnirea nu o face organizatorul, nu el vine sa va ia deacasa, nu el va face timp liber. treaba organizatorului e sa faca curat pe acest topic, sa stearga tot ce este offtopic, sa dea cartonase celor care nu respecta regulamentul acestui forum. tot de datoria lui e sa gaseasca un loc de intalnire, o ora si o zi cat mai accesibila tuturor. eventual cu propuneri de a schimba locatia, o iesire la iarba verde...

    nu trebuie sa mergi la intlniri ca sa fi membru al acestui club, poate unii au familie, copii, servici sau din varii motive nu pot ajunge la intalnire.
    cei care nu au ajuns la 2-3-4 intalniri nu stiu ce insemna acea intalnire si nu stiu ce pierd. acesta nu este un motiv ca sa spui "ce membru logan club esti tu daca ai venit la o intalnire si atat" sau "BOG_82_ABO da intai pe la inalniri ;) si pe urma imi ceri mie explicatii".

    PH-16-GMC: daca te mai vad odata ca renunti la titlul de organizator asa usor, vin la ploiesti, iti rup o mana si te bat cu ea. daca crezi ca ai nevoie de un ajutor, spune, propune si te ajutam.

    gluma negluma, PH-16-GMC are o functie aici si ar trebui sa o respectati, ironiile si atacurile la persoana nu ajuta cu nimic. aici ma refer la toti userii, fara exceptie!

    in caz ca ati uitat, sloganul nostru e "aici toti suntem prieteni", incercati si voi macar.
    Last edited by crististreulea; 19 May 2009, 20:49.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • ai dreptate ! Hai sa terminam cu dicutiile si cu cearta ;)

      Comment


      • Dragi colegi, va rog sa va inscrieti pe lista de cazare pentru INTALNIREA NATIONALA DE LA SIBIU cei care doriti pana cel tarziu31.05.2009!

        Va multumesc si va asteptam!
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • Multumim sibianu ...b cu baietzii si vedem ce hotaram ..

          Comment


          • gmc intalnirea tot sambata la ora 12 a ramas. unde ne intalnim la sala sau la paltinu?
            sigpicKiss FM cu personalitate.

            Comment


            • eu zic sa ne vedem la sala sporturilor la 12 ...si de acolo e plecare la paltinu ..... cum vreti si voi acum

              eu asa am zis . sa ne vedem la sala la ora 12 ...si pe urma plecam la paltinu de aici ..sa stim sigur cati vin ...etc
              Last edited by PH-16-GMC; 20 May 2009, 09:20. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Va rog Sa va treceti pe lista de 100% prezenti.

                Comment


                • Ma baieti eu week asta plec in deplasare la mangalia deci o sa sar din nou intalnirea .. imi cer scuze .. sa aveti un week placut si distractie maxima...

                  p.s. Sa mancati 1 mic 2 si pentru mine ca eu beau o bere fara alcool pentru voi

                  Comment


                  • SALUTARE
                    simbata la 12 la sala o sa fiu si eu prezent dar cu plecarea la paltinu nu va promit nimic(la mine in buzunar ete o mare criza)
                    dar la sala o sa fiu
                    ne vedem acolo
                    http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                    Comment


                    • din pacate o sa lipsesc sambatadupa cum a spus si peruzzi sa mancati un mic si pentru noi 2,numai ca eu nu o sa beau bere fara alcooldin contra o sa beau cat de mult alcool pot:x

                      Comment


                      • la sala vin si eu dar la paltinu nu promit nimic, vd la fata locului.
                        sigpicKiss FM cu personalitate.

                        Comment


                        • Salut baieti, tocmai am primit un telefon de la munca in timp ce eram pe site si am aflat cu parere de rau, (" in puii mei !") ca m-au bagat baietii de serviciu sambata pe duminica si nu pot sa va onorez cu prezenta. Cu scuzele de rigoare dar nu am ce face. In armata ordinul se executa, nu se discuta. Asta e! Pacat ca pregatisem ustensilele de gratar :gratarul, clestele de intors micii, caserola si tocul de geam de la sufragerie. Inca o data mii de scuze dar nu am ce face. Chiar mi-era dor de o gratareala.

                          Comment


                          • si nou Dnl PANAET;)

                            Comment


                            • SAMBATA 23.05.2009 ORA 12:00 Intalnire L.c Ploiesti la SALA SPORTURILOR ...de acolo hotaram daca plecam la Paltinu la un gratarel . Pana atunci va doresc numai bine ;)

                              Comment


                              • Salutare tuturor .....cred ca maine nu pot ajunge la intalnire ...am curs de la 4 de dimineatza ...i-am explicat lu JIC ce sa va tranzmita ...nu am dat de ABU....Tinem legatura la telefon in caz ca nu pot ajunge ..Multumesc pentru intelegere .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google