Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poti sa vii fara probleme .. oricine e binevenit

    Intalnire Logan Club Ploiesti 12.09.2009 la ora 18.00 la Sala sporturilor Olimpia din Ploiesti !!


    Toata lumea e binevenita si sper din tot sufletul sa fim cat mai multi !! Si poate si membrii mai vechi ai clubului o sa ne onoreze cu prezenta !!

    Cine nu vine in ziua aia ii doresc sa faca pana si sa i se caleze motorul !! .. Asta desigur daca nu are motive intemeiate !!

    Intalnire Logan Club Ploiesti 12.09.2009 la ora 18.00 la Sala sporturilor Olimpia din Ploiesti !!
    Last edited by MihaitzaMCV; 4 September 2009, 20:51. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • ma baieti io unul incerc sa ajung.
      sigpicKiss FM cu personalitate.

      Comment


      • da fratilor,io ajung sigur.pana atunci rezolv si eu cu angajarea)

        Comment


        • Baieti .. eu sunt de munca .. nu pot ajunge ..

          Comment


          • si eu care vroiam sa va propun o iesire la iarba verde ....ca o dinioara ;) Hai o Fantana cu ciresi ca de sala sporturilor sunt toti satuli pana peste cap . Ramane pe 12 la ora 18 la sala sporturilor .

            Comment


            • Intalnire Logan Club Ploiesti 12.09.2009 la Sala Sporturilor Olimpia din Ploiesti la ora 18.00 !!

              Prezenta obligatorie !

              Comment


              • Da sa traiti. Baieti nu stiu daca pot sa ajung sambata ca s-ar putea sa fiu de servici, o sa anunt vineri daca pot ajunge sambata.
                sigpicKiss FM cu personalitate.

                Comment


                • MihaitzaMCV o fi prezenta obligatorie dar sunt de munca .. deci nu pot ajunge

                  Comment


                  • Pai cei care vor sa vina ar trebui sa confirme .. sau daca vreti sa mutam duminica .. ca poate o sa fim mai multi .. ziceti si voi

                    Comment


                    • nici eu nu cred ca reusesc sa ajung sambata, depinde cand ma intorc de la bv

                      Comment


                      • eu unu vin

                        Comment


                        • LISTA CU CEI PREZENTI AZI 12.09.2009 ORA 18:00 la sala sporturilor OLIMPIA .
                          1: PH-16-GMC
                          2:.................
                          3:.................


                          Astept cat mai multe confirmari .
                          CU RESPECT PH-16-GMC !

                          Comment


                          • 1: Ph-16-gmc
                            2: Ph-60-cry
                            3:.................
                            4:.................

                            Comment


                            • Baieti imi pare foarte rau dar eu sunt de servici si nu pot ajunge la intalnire. Imi spuneti si mie ce se va hotara in LCP.
                              sigpicKiss FM cu personalitate.

                              Comment


                              • vin si eu azi...
                                sigpicLogan-Club-Ploiesti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google