Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire Logan Club Ploiesti in data de 8.11.2009 ora 18.00 la Sala Sporturilor Olim

    Intalnire Logan Club Ploiesti in data de 8.11.2009 ora 18.00 la Sala Sporturilor Olimpia din Ploiesti !! Prezenta obligatorie !!

    Comment


    • La multi ani! Pt Mihai,si scuze,nu o sa ajung nici maine.

      Comment


      • yo nu am fost niciodata la intalniri.puteti s imi spuneti si mie in ce consta intalnirea si ce sa face la ea?

        Comment


        • In mare parte a timpului stam si ne gandim cum sa spargem vreo banca si cum sa transformam Loganul in BMW .. :P .. acum vorbind serios .. e o intalnire intre prieteni care stau si se dau mare ce au mai facut pe la masinile lor .. si discutam si lucruri mai importante .. nu te costa nimik sa vii .. daca nu te simti bine printre noi .. nu mai vii

          Comment


          • LA MULTI ANI tuturor sarbatoritilor! Ne vedem la intalnire.
            sigpicKiss FM cu personalitate.

            Comment


            • la ce ora e intalnirea???? si unde???
              montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

              Comment


              • da'i un pic de scroll in sus (post 930)

                Comment


                • Intalnire Logan Club Ploiesti in data de 8.11.2009 ora 18.00 la Sala Sporturilor Olimpia din Ploiesti !! Prezenta obligatorie !!
                  __________________

                  Comment


                  • Mersi pt raspuns Mihaitza, ne vedem la sala la ora 18:00 ;)

                    Comment


                    • Multumim tuturor care au fost prezenti .. si celorlalti care nu au putut sa vina ca sunt sigur ca au avut motive de nu au putut veni .. intr-un sfarsit am ajuns si noi un club serios .. si am ajuns la o medie de vreo 14 masini la intalniri .. asa mai merge

                      Comment


                      • faina intalnirea data viitoare sa speram sa fim mai multi sa depasim 14 masini
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • Imi cer scuze ca n-am putut ajunge .. desi am spus ca voi ajunge .. dar am si eu in familie 2 sarbatorite( sa-mi traiasca ) .. si initial a fost vorba a nu face nimic special , dar m-am trezit cu multa lume la usa si nu am putut pleca .. inca odata .. imi cer scuze
                          Last edited by PeRuZzI; 8 November 2009, 23:45.

                          Comment


                          • Imi cer scuze ca nu am putut ajunge ieri dar a trebuit sa ajut pe cineva cu mutatul. Sper sa pot ajunge la urmatoarea intalnire.
                            sigpicKiss FM cu personalitate.

                            Comment


                            • a fost misto la intalnire, mihaitza mi'a placut golanelu tau, e frumos rau,sa'l stapanesti sanatos.

                              Comment


                              • Mersi frumos Razvane .. si te mai asteptam pe la intalniri .. iar restul nu are de ce sa isi cea scuze .. se intampla sa nu poti sa vii si nu e nici o problema .. veniti cand puteti si cand aveti chef .. adik o data la 2 saptamani .. duminica la ora 18.00 )))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google