Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca citeai cateva posturi mai sus iti dadeai seama ca incercam sa facem ceva mai organizat pt data de 29.11.2009 .

    Comment


    • Iarta-ma domnu Mihai dar stiam ca se fac intalnirile la 2 saptamani. Si nu org noi asa um vrem intalniriile sau iar nu mai avem organizator?
      sigpicKiss FM cu personalitate.

      Comment


      • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
        Daca citeai cateva posturi mai sus iti dadeai seama ca incercam sa facem ceva mai organizat pt data de 29.11.2009 .
        nu trebuie sa zbieri la mine,e suficient sa marai)
        am glumit ma,vreau sa facem cv organizat,doar ca io momentan la capitolul bani strang din fund pt cv pt masina si e cam greu.

        si hopa cu cearta pe forum,hai sa fie ceva in particular,mai scoatem si noi un ban cinstit din pariuri)

        Comment


        • Un suc doua le dau eu nonameyet .. nu e problema de asta .. chestia e sa ne strangem cat mai multi .. daca cineva are vreo idee mai buna decat mine sa propuna unde sa ne intalnim sa posteze .. suntem deschisi la sugestii .. si cu cearta ai dreptate .. nu ne mai certam pe forum ..

          Comment


          • ma va manca amigdalitele ?
            Sau in c.r? C aveti ?
            Terminati cu vorbele aruncate in vant k ma suparati si sterg comenturile ;)
            Veniti toti pe la intalniri si tu MIHAITZA nu te mai resti pe la baieti k te pap dintr-o inghititura ....BALAURU TRAIESTE !!! )

            Comment


            • Mai Mihai,GMC cred ca a glumit ca sa mai detensioneze atmosfera.Adevarul e ca nu avem nimic de impartit,nu avem nimic de pierdut,avem numai de câștigat.Nu mai interpreta si tu că se ia de tine.Nu are de ce,nu detine nimeni puteri autocratice pe forumuri.Si mulțumesc pentru răapunsurile de pe PM.

              Comment


              • Vezi că am montat azi butoanele alea.Chiar sunt mișto.

                Și tu ai exagerat,Bogdane,expresia „băi prietene„ nu are nimic jignitor,se permite între colegi de forum.
                Last edited by wertys_poi; 23 November 2009, 18:27. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Si un pic de spirit de gluma chiar e pozitiv.Avem destule probleme ca sa bagam in seama un pic de mișto.

                  Comment


                  • Era spirit de gluma .. BALAURU VA PAPA DE VII ! Iar tu mihaitza nu trebuia sa te superi ...e la modu general acum ... Asa esti multumit ? So mai veniti la intalniri cei care nu ati fost si nu va mai certati aici in lipsa de alt ceva ...;)

                    Comment


                    • Ce ziceti daca facem intalnirea de duminica 29.11.2009 tot la Sala Sporturilor ( deoarece multi baieti au spus ca nu stau prea bine cu fondurile .. criza frate ) , dar de data asta eu zic sa o facem undeva pe la ora 12 .. astept raspunsuri ..

                      Comment


                      • Nuuuu nu la 12.. ca ies la 13 de la munca

                        Comment


                        • Pai zi su tu o ora Peruzzi .. si vedem daca suntem cu toti de acord

                          Comment


                          • Dupa ora 13 mie imi e ok

                            Comment


                            • Intalnire Logan Club Ploiesti 29.11.2009 ora 15.00 la Sala Sporturilor , in parcarea din fata !!
                              Prezenta obligatorie !!

                              Comment


                              • Bun ;) e de bine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google