Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e foarte bine sambata pe 16.o sa fac tot posibilul sa ajung,tare as vrea fac cunostinta cu voi......
    va salut cu respect
    montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

    Comment


    • Salut.

      Am ajuns in seara asta intamplator pe forum si sincer sa fiu am ramas 1 ora si ceva de am tot citit posturi.In mare parte e un forum activ si asta datorita catorva care chiar se implica in treaba asta si merita tot respectul. Vreau sa va felicit pentru ca incercati sa creati un grup unit.



      Multa bafta
      Ce nu te omoara, te face mai puternic!

      Comment


      • Bine ai venit ,Stefan!Adevarul e ca ai ce sa citesti pe forumul asta.

        Comment


        • am si eu o mare rugaminte la toti loganisti din ploiesti......
          am si eu nevoie de un filtru activ de carbon, mi s-a spart si nu pot merge fara el.
          cunoasteti pe cineva care are un logan pe benzina 1.4 dezmembrat?????
          merci mult si va salut cu respect
          montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

          Comment


          • la ce filtru te referi
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • daca ai loganul pe benzina,cum deschizi capota sub farul din dreapta este un butoias negru care intra in el 2 furtune si o priza pentru fire.acela imi trebuie mie. filtreaza gazele de benzina pana sa intre in injectoare.asa mi-a zis un prieten din mioveni.nu am de unde sa fac rost de acel filtru.pe 23 august e 500 lei.ma gandeam ca poate gasesc la cineva un logan pentru dezmembrari si sa-l iau de la el.daca poate cineva sa ma ajute las id-ul de mess : pushtu_gxg .
              merci frumos si va salut cu respect
              montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

              Comment


              • Intalnire Logan Club Ploiesti sambata 16.01.2010 ora 16.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !!
                Prezenta obligatorie ca sa incepem anul bine !!

                Comment


                • LA MULTI ANI LOGANISTI DIN PLOIESTI SI DIN TOATA TARA ! Vin si eu daca ma fac bine. Mult respect si sanatate .

                  Comment


                  • o sa fac tot posibilul sa ajung.cam cat o sa dereze o intalnire,mai mult de 2 ore????
                    va salut cu respect
                    montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                    Comment


                    • mihaitzaMCV sa nu uiti te rog sa-mi faci si mie rost de un autocolant cu "Logan Club" si la urmatoarea intalnire iti dau banii pe el.mi-a placut intalnirea dsin seara asta.a fost prima data cand am venit si o sa mai vin de acum in colo.mi-a lasa o impresie buna despre loganisti din prahova......
                      va salut cu respect
                      montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                      Comment


                      • ..........
                        Attached Files
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • multumim pentru poze

                          Comment


                          • multumim frumos pentru poze sli_wasreusita intalnire de azi,chiar mi-a placut.reusite si pozele.......o bere de la mine la urmatoare intalnire
                            montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                            Comment


                            • Multumim tuturor care au fost prezenti la intalnire .. un lucru bun e ca avem mai multi membrii noi care sper sa vina la cat mai multe intalniri ale clubului .. si pe sli ar trebui sa il facem fotograful clubului .. )

                              P.S. : La urmatoarea intalnire o sa aveti si stickerele !!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google