Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mihai 29 e vineri .. 30 sau 31 ( sambata - duminica ) .. sper sa fiu si eu prezent ..ca nu am mai prea venit ... deh .. probleme

    Comment


    • sambata nu a ramas sambata la 2 saptamani
      vopsitorie preturi bune

      Comment


      • Ai dreptate peruzzi .. acum hotarati data ..

        Comment


        • mai bn facem un calendar e mai simplu asa nu mai stam sa intrebam
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • pana la urma ne intalnim pe 30 sau 31??.....sh cn ma poate ajuta sh p mn cu un stick-er??

            Comment


            • eu zic sa facem pe 30(sambata):|...dak sunt de acord si ceilalti
              sigpicLogan-Club-Ploiesti

              Comment


              • Stickerele o sa le primesc miercuri sau joi ca am dat comanda de ele ..

                Nu mai vrea nimeni sa vina la intalnirea regionala de la Brasov pe 27-28.02.2010 ?? .. Cine vrea sa zica sigur ..
                Last edited by MihaitzaMCV; 23 January 2010, 20:57. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • ok sh cand o sa imparti?....dar ne intalnim sh noi pe 30:-/.....pe la sala sporturilor in ploiesti....k nah q zapada asta poate ne distram sh noi putin.....sal

                  Comment


                  • care mai merge la regionala la brasov sa se treaca pe lista
                    vopsitorie preturi bune

                    Comment


                    • da e bine sambata pe 30 la sala sporturilor........
                      are dreptate sli_was sa facem un calendar,o data la 2 saptamani sa ne intalnim.ar fi cel mai bine asa
                      montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                      Comment


                      • Intalnire Logan Club Ploiesti sambata 30.01.2010 ora 16.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !!
                        Prezenta este inca obligatorie )

                        Comment


                        • e bn pe 30 \/......drumuri bune pana atunci!

                          Comment


                          • Am o rugaminte la toti userii care la rubrica "Membru" nu le apare Logan Club Ploiesti .. Va rog sa intrati la "Panoul de control al utilizatorului " , la sectiunea " Networking " aveti functia "Apartenenta la grupuri " .. intrati acolo si selectati Logan CLub Ploiesti .. ca sa stie lumea ca suntem si noi mai multi ..))))

                            Multumesc frumos

                            Comment


                            • oricum santem multi......prahovenii sant uniti..........
                              montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                              Comment


                              • Urmatoare intalnire cand se tine ca as vrea si eu sa vin (asta daca ma primiti). Dl GMC mai traieste ca nu l-am mai vazut de mult. Bafta tuturor si cate mai putine neplaceri in trafic.
                                sigpicKiss FM cu personalitate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google