Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • maine intalnire,eu propun sa ne strangem un numar mai mare si sa o punem de un jarastept si propunerile voastre ,dar cine spune ca vine sa o si faca,nu sa o dea dupa in diverse

    Comment


    • Cred ca ajung si eu..am pofta de un jar...dar sa ne strangem ) nu ca alte dati 3 muste )
      Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

      Comment


      • Ne vedem maine la 11 .Vedem cine vine si vom vedea ce facem,daca facem jar.

        Comment


        • ce frumos vorbim toti de jar dar nici unul nu vrea sa facem

          hai cu pozele domn fotograf
          Last edited by maat; 23 September 2012, 14:44. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • adevar graiesti maat, data viitoare fac focul acasa si vin acolo cu jarul deja incins poate asa facem un gratar
            Haide omule cu pozele ca sunt asteptate...........

            Comment


            • pai da eu eram spargatorul de nuci..

              Comment


              • n-ai ce sa faci

                Comment


                • liniste pe aici sunteti tot in concediu ........sau?

                  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ..................cu scoala


                  ati iest la pensie nu mai scrie nimeni pe pe acest forum.......LOGAN CLUB PUCIOASA..... ati ajuns ca cei de la targoviste?
                  Last edited by barbuoctav; 30 September 2012, 22:32. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Originally posted by maat View Post
                    what a fak ?
                    Ceaia?Q?
                    sigpic
                    Vectra C. 1,6i

                    Comment


                    • Nu cobii...
                      Telefonul e mai bun,nu toti au cont aici.

                      Propun sa ne intalnim de 2 ori pe luna,mai bine sa fim mai multi decat sa ne strangem in fiecare duminica 3 - 4 persoane.

                      Asa presupun ca e mai bine fixam o data si ne anuntam aici si la telefon,ne strangem mai multi ,poate facem si gratar.

                      Ganditi-va.

                      O seara frumoasa si o saptamana buna.

                      Comment


                      • Eu nu prea sunt de acord sa ne vedem de 2 ori pe luna, mai bine asa, in fiecare Duminca, multi putini aia suntem Logan Club Pucioasa, oamenii mai au si treaba.Eu unu m-am obisnuit sa ne vedem in fiecare Duminica.Daca incepem la 2 sapatamani sa ne vedem o luam pe urmele altora si nu vreau sa se ajunga acolo.O saptamana buna la toata lumea.

                        Comment


                        • Ceaia?Q?
                          care e treaba ta?

                          DB 77 AAA.......stai pe sectiunea ta acolo la Targoviste ....nu mai pune intrebari aici la noi la Pucioasa
                          Last edited by maat; 1 October 2012, 17:39. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • da este cam naspa adica de doua ori pe luna pîna la urma prezenta nu este obligatorie decît pentru organizator si fotogaraf

                            Comment


                            • care sunteti interesati sa facem întîlnirea la mine acasa,astept sugestii!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google