Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anunt Important !

    Duminica 21.11.2010, orele 11, are loc Intalnirea Membrilor din Logan Club Pucioasa, sediu Clubul Copiilor Pucioasa-Clubul de Aeromodelism, str. C. Olanescu Nr.9, judet Dambovita, tel.0721136809, e-mail pucioasa_loganclub@yahoo.com Va asteptam
    sigpic

    Comment


    • Pe data de 21.11.2010, orele 11, are loc Intalnirea Membrilor din Logan Club Pucioasa, sediu Clubul Copiilor Pucioasa-Clubul de Aeromodelism, str. C. Olanescu Nr.9, judet Dambovita.Va asteptam

      Comment


      • Asteptam pozele de astazi de la intalnire Octav.A fost o vreme foarte buna de un gratar.Pacat ca de fiecare data am treaba sau sunt plecat.Numai bine

        Comment


        • Logan Club Pucioasa sa intalnit in 2 zile,sambata sectiunea imbunatatiri unde a participat un numar de 10 loganisti si duminica intalnire cu un numar de 12 participanti,am schimbat impresii,ne-am ajutat intre noi la diferite probleme,am schimbat cauciucurile de vara cu cele de iarna,am schimbat placute de frana,am montat brichete,am spalat masinile,toate astea au avut loc la sediul Logan Club Pucioasa - Clubul de Aeromodele " Henri Coanda " din Pucioasa.Abia asteptam urmatoarea intalnire cu colegii.
          Attached Files

          Comment


          • nu se da ban pentru asa ceva .

            ganditi si voi la rece ... acest forum , este unul public si chiar daca voi aveti coltisorul vostru , tot public este. Se uita pe acest subforum si poate comenta fiind on-topic , oricine care are ceva de spus. DAR sa vezi un organizator care are 10 denumiri si functii sa nu mai zic de meseriile practicate , sa vezi cum se inteapa pe CIOLAN cu altcineva si sa puna la indoiala in vazul tuturor credibilitatea unei persoane " coleg de forum " , nu da bine .Ca organizator , nici nu trebuie sa scrii prea mult ... trebuie doar sa punctezi acolo unde trebuie , sa organizezi ca doar de asta esti organizator .Cat despre scris ... aici este hilar , parca suntem din desene animate ... organizatorul vostru este deja celebru cu : " DE GEABA " ...
            Inainte sa mai scrieti aici , va invit sa cititi pe alte orase cum se desfasoara activitatea unui club si evident sa copiati ce au ei mai bun , nu mai prost ...
            Multi nu inteleg ca aceasta " adunatura " , se datoreaza unui hobby : " ligheanul " .De la acest hobby pana la ce citesc pe aici ... diferenta mare.

            Doresc sincer pentru Logan Club Pucioasa sa aveti intalniri multe , sa planificati lucruri realizabile si nu vise sau sa faceti ambitii prostesti fata de alte cluburi.
            Sper ca de acum incolo sa fiti on-topic si sa nu mai dati motive de cearta intre voi pentru nimicuri , iar domnul organizator sa rasfoiasca forumul inainte sa mai scrie ceva pe aici , va avea multe de invatat.

            Bafta ...

            Comment


            • inainte de a face un apel ... unde sunt ...?

              continuarea maine ... sau mai tarziu in decursul aceleasi zile ...

              din pacate un viitor user ...

              simpatizant logan club tulcea!!!

              Comment


              • Am revenit,rog frumos sa ma scuzati pentru iesirile pe care le-am avut,sper sa putem colabora din nou pe acest forum.

                Imi cer scuze la toti moderatorii si va multumesc ca m-ati reprimit .
                O zi frumoasa tuturor.

                Au venit sepcile personalizate cu Logan Club Pucioasa.
                Cine a comandat sa intre pe e-mail:pucioasa_loganclub@yahoo.com
                Last edited by aviatorul76; 23 November 2010, 18:50. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • aaa, a revenit aviatorul
                  Last edited by crististreulea; 23 November 2010, 23:56.
                  sigpic

                  Comment


                  • Bine ai revenit printre noi

                    Comment


                    • Au venit sepcile personalizate cu Logan Club Pucioasa.
                      Cine a comandat sa intre pe e-mail:pucioasa_loganclub@yahoo.com

                      Pentru ca luni 6.dec,este Sf.Nicolae va astept la un gratar,la o cafea,ceai, si o tuica fiarta,duminica 5.12.2010.orele 11, imi serbez ziua mea de nume.

                      Au venit sepcile personalizate cu Logan Club Pucioasa.
                      Cine a comandat sa intre pe e-mail:pucioasa_loganclub@yahoo.com
                      Last edited by aviatorul76; 24 November 2010, 14:18. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Incepand de azi in judetul Dambovita se vor face regionale la Targoviste si Pucioasa.
                        Logan Club Targoviste( LCT) - Logan Club Pucioasa(LCP)
                        Rog colegii de la Pucioasa sa anunte daca vor ca intalnirea de duminica asta sa se faca la colegii nostrii in Tgv.
                        Suntem astepati si acolo.Locatia Stadion Chindia,ora 11.
                        Eu zic sa ne adunam la club Pucioasa la 10.30 si la 10.40 sa plecam ordonati catre LCT.
                        Astept comfirmarile.

                        Comment


                        • Eu confirm si imi anunt prezenta

                          Comment


                          • bravo LCP pacat ca nu pot veni aveti simpatia mea
                            sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                            Comment


                            • va asteptam duminica la stadionul municipal.
                              sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                              Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                              Comment


                              • Si pe timp nefavorabil la Petrom , vis a vis de Sivicrom , aceeasi ora.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google