Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire LCP

    Duminica 9 ianuarie 2011 ,orele 11,prima intalnire Logan Club Pucioasa ,sediul Clubul de Aeromodele " Henri Coanda " Pucioasa,str.C.Olanescu nr.9
    Astept toti membrii si simpatizatii .
    Cu stima aviatorul76...

    Relatii la tel.0720-964352

    Attached Files

    Comment


    • va salut dragi colegi din pucioasa. in primul rand LA MULTI ANI.

      astazi am 'prins' prin brasov un membru din Logan Club Pucioasa, si am zis sa vin aici cu niste poze .

      nu era nimeni in masina sau pe langa.
      Attached Files
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • e leasing probabil. si daca voi nu va cunoasteti oamenii e nasol atunci. are sigla cu logan club pucioasa, nu i-am facut poze degeaba...

        si eu am nr de bucuresti si sunt din brasov
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • Cand faceti inscrierile pentru intalnirea voastra din martie ,sa stiti ca venim si noi cei din Logan Club Pucioasa .Ne anuntam prezenta.

          Comment


          • regionala de la brasov e o cacealma. nu te lua dupa ce scrie pe intalniri nationale ca nu garantez ca o sa fie asa. sebi8ta oficial ne zice prin oamenii lui ca nu se mai tine, si pe forum scrie ca ramane cum s-a stabilit. ramane de vazut.
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • Salut colegu.Eu sunt proprietarul loganului mcv de Bucuresti, este de Bucuresti deoarece este in leasing, si da fac parte din Logan Club Pucioasa si imi place ceea ce fac.Multumesc B 83 RMJ pentru poza.Am fost azi pe la Brasov sa ma plimb in noul an si sa imi duc prietena la facultate.Eu de obicei parchez masina acolo si de cele mai multe ori sunt pe Republicii.Eu vin des pe la Brasov, mi-ar placea sa vin odata si pe la intalnirea voastra.B 83 RMJ o sa iti iti trimit id-ul meu de mess pe pm si astept ca sa vorbim mai multe detalii acolo.

              Comment


              • salut octav bine ai revenit de la munte.intra pe mess sa vb.

                Comment


                • mai inainte a iesit de pe mess ca era rupt de oboseala...
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • am vb la telefon,
                    da-mi id tau brasoveanule,

                    Comment


                    • Duminica 09.01.2011 ora 11:00 prima intalnire Logan Club Pucioasa dupa anul 2011 la sediu.
                      Asteptam membrii Logan Club Pucioasa, simpatizantii si pe cei care vor sa vada ce se intampla la intalnirile Logan Club Pucioasa

                      Comment


                      • Eu vin doar sunt unul din organizatori.

                        Comment


                        • Deces la Logan Club Pucioasa

                          Mama colegului nostru Mihai Paul a decedat azi dimineata.
                          Conducerea logan club Pucioasa trasmite familiei sincere condoleante.
                          Colegii si prietenii sunt alaturi de Paul.

                          Comment


                          • Eu nu-l cunosc,dar sunt alaturi de el.
                            Sincere condoleante.
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • Va multumesc in numele lui Paul.

                              Comment


                              • Sincere condoleante.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google