Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • succes la concurs Nicu!
    Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

    Comment


    • Duminca 01.05.2011, ora 11:00 intalnire LCPucioasa, va astept acolo cu noi membrii

      Comment


      • Bafta la concurs Nicu! Eu o sa vin la intalnire sa povestim cum ne-am petrecut de pasti!

        Comment


        • Gata baieti am ajuns si eu acasa,3 zile frumoase la Sebes Alba.M-am intalnit si cu colegii din Sibiu,pasionati si ei de aeromodelism.
          Abia astept urmatoarea intalnire ,mi-a fost dor de voi colegi.

          Comment


          • Frumoasa intalnirea de astazi, multumesc celor prezenti si noului simpatizant-sustinator LCPucioasa,
            Aviatorule76 sa stii ca ti-am simtit lipsa
            Attached Files

            Comment


            • chiar foarte frumoasa intalnirea...multumesc inca odata Catalin ACM! abia astept urmatoarea intalnire:
              Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

              Comment


              • Duminica 8.05.2011,orele 11 -14 are loc intalnirea logan club Pucioasa,asteptam prietenii,rudele,membrii si simpatizantii .
                Toate cele bune.

                Comment


                • iar te-am 'prins' amice

                  p.s1. nu mai plati parcarea atatea ore! pana la ora 20 se plateste parcarea, la tine pe bilet aparea pana maine dimineata la 9 si ceva. ai platit cu o ora mai mult
                  p.s2. e barbos dricul pt ca la brasov a nins oleaca cu putin timp inainte
                  Attached Files
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • tare asta)):d
                    Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                    Comment


                    • Octave iar te urmaresc C.I.A. de Romania.

                      Comment


                      • Multumesc pentru ca m-ai prins din nou si sper sa nu fie ultima oara Ai facut poza la maxim 10 minute dupa ce am ajuns la Brasov, recunosc ca sunt neserios ca ti-am promis de prima oara cand mai prins ca te sun cand mai vin in Brasov dar am avut o groaza de treaba si de aia nu am dat nici un semn de viata, sper sa nu te superi pe mine.Parcarea am plati-to deoarece nu stiam ca este gratis dupa o anumita ora
                        P.S.Sper ca data viitoare sa ne vedem

                        Am facut 2 ore jumatate pana la Brasov, ningea la Predeal mai ceva ca iarna, de aia era barbos loganashu meu

                        Ps 2 Maine nu uitati de intalnire, va astept acolo
                        Last edited by barbuoctav; 8 May 2011, 01:08. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Intalnire cu ploaia...

                          Logan Club Pucioasa o noua intalnire a noastra,nu au venit toti colegii dar sa afisam si noi cateva poze .
                          Ne revedem data viitoare.
                          Cu stima aviatorul76 va ureaza o saptamana frumoasa.
                          Attached Files

                          Comment


                          • Frumoasa intalnirea de astazi, pacat ca vreamea nu a tinut cu noi, am jucat si un CS.

                            Comment


                            • se tine duminica intalnirea?
                              Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                              Comment


                              • Logic ca se tine , te astept la 11:00 cu suculetzu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google