Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sper ca moderatori sa nu se supere pe mine, dar este adevar, sunt 2 intalniri diferite, una de la 11:00 si una de la 16:00.Eu impreuna cu cei prezenti la ultima intalnire anuntata pe acest forum cu ceva timp inainte (nu ca alti) am luat aceasta hotarare din diferite motive.Am votat democratic si am stabilit ca la ora 16:00 ar fi cel mai bine pentru intalnirile noastre.Cei care nu au putut venit au confirmat la telefon.Toti sunt bineveniti.Imi pare rau ca sa ajuns la astea dar nu se mai putea altfel.Sincer chiar imi pare rau.
    Va doresc tuturor o seara cat mai buna.
    Last edited by barbuoctav; 12 October 2011, 23:13.

    Comment


    • Ca suciti mai sunteti mah...

      Eu stiam ca intalnirile sunt intre prieteni si se stabilesc de comun acord. Cel putin eu asa fac, sun pe cativa, stabilimo chestie si pe aia o facem. Nu e unul mai cu mot intre noi care dicteaza ce si cum.

      "Profesorul" asta al vostru e cam lacom dupa putere
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • sunt lacom la mancare ...

        Comment


        • ... si mai e si glumet !!!

          Big Brother e cu ochii pe voi
          Last edited by crististreulea; 13 October 2011, 15:31.
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Duminica intalnire la ora 16:00, de abia astept

            Comment


            • Diseara intalnire

              Comment


              • Misto intalnirea, dar cam soare cu dinti, in rest foarte frumos, pozele vorbesc de la sine, data viitoare promit sa fim mai multi.Anunt de pe acuma, urmatoarea intalnire LCPucioasa va avea loc in parcarea din spate de la Minimax Pucioasa, pe data de 23.10.2011 la ora 16:00, pentru mai multe detalii va stau la dispozitie (telefon 0730112566).Cu respect Barbu Octav, Organizator de intalniri
                Attached Files

                Comment


                • Intalnirea de dimineata ...

                  Si noi ne-am intalnit dimineata de la 11- 13 .
                  Si pozele.
                  Si pt octav nu ne mai sterge pozele.
                  Attached Files

                  Comment


                  • Te rog eu frumos nu am sters poze, am sters un topic care deja mai exista, si aceste poze cu facuta la Campionatul de fotbal in sala organizat de catre tine, si acelea sunt masinile celor care au venit la fotbal.De ce apari doar tu in poze, de ce sunt cu fata parcate ca si cum ai veni la fotbal nu pentru intalnire.Te rog nu suntem prosti, si nu inghitim aceste glume proaste.

                    Comment


                    • Pentru domnii moderatori acesta este Octav.
                      Ca de mult am pe suflet aceste lucruri pe care nu le stiti.
                      Eu ma retrag cu fruntea sus si chiar imi pare rau de aceste situatii.
                      Bai nene tu ramai cu parerile tale ,ca din momentul asta chiar mai enervat,iti voi demonstra ca in intervalul 11-13 ne strangem mai multi ca tine si altii care v-ati batut joc de ce am facut acum un an.
                      Nu stiti sa apreciati ce sa facut,mai ales pt colegii care nu mai sunt printre noi(Ion ) si cei 4 care am infiintat lcp ,Andu,Nicu,Edy,catalin,tu ramai aici ,eu nu voi mai posta nimic aici.Dar pt ceilalti lcp va exista doar la clubul de aeromodele unde isi are sediul,nu unde va intalniti voi acuma.Si voi face toate demersurile sa ne mentinem in top si sa participam la toate manifestraile organizate pe forumul logan Romania.
                      Tu si Dan sunteti spargatori de intalniri,mi-am schimbat parerea despre tine,mai dezamagit,am crezut ca suntem o familie,dar dupa ruptura cu cei din targoviste am oferit tot ce se putea,inclus ateliarul,biroul ,sala de protocol,internet si alte facilitati pt toti membrii,pe tine te-am dus la sponsorii mei care au fost omenosi si ai putut ajunge la regionala de la Rasnov la care nu ai participat si ai preferat sa te duci la intalbire cu prietena ta la Brasov lasandu-ne balta.

                      asta este spiritul tau de echipa.

                      Iar astazi cu ocazia campionatului de fotbal care il organizez ,asa cum am facut si intalnirile lcp ,i-am rugat pe colegii care au venit la fotbal daca doresc sa puna masinile in parcarea pt loganistii din pucioasa,toti au fost de acord si o parte din ei vor veni la intalnirile de dimineata 11- 13.

                      scuze domnilor moderatori,ultima postare.imi pare rau ca m-ati judecat gresit,dar cei care m-ati cunoscut la cele 2 regionale ati vazut ca nu sunt asa.

                      Comment


                      • Te rog frumos nu amesteca pe altii in probleme noastre, mai ales fara dovezi, te rog fi politicos.Nici eu si nici Dan nu suntem spargatoii de gasca.Ba dimpotriva tu esti cel care are vina, tu vrei ca toti sa faca cum vrei tu, sa se intalneasca unde si mai ales la ce ora vrei tu.Nu ai vrut sa intelegi probleme noastre, ai facut tot cum ai vrut tu si ai facut si intalniri de la ora 11:00, chiar daca marea majoritate am votat o alta ora, tu nu si nu.Imi pare rau pentru ce se intampla dar si ceilalti pot sa confirme spusele mele.Daca ti-ai schimba atitudinea poate ca ar fi altfel dar tu nu, toti vor sa faca ca tine.IMI PARE RAU
                        P.S. Chiar am participat la regionala de la Rasnov, pozele sunt adevarata dovada (o sa postez o poza in care sa confirm prezenta la regionala de la Rasnov, sper ca moderatorii si nici alte persoane sa nu se supere pe mine)
                        Attached Files

                        Comment


                        • Bai ASTA (NICULE) tu nu te lega de sor;mea ca o dam pe alte cai dupa! Nu amesteca ciorba cu friptura... Tu nu vezi ce om josnic esti? DB 07 DTE nu este in LCP...este un prieten de-al meu...poate sa fie de acum inainte ca l-ai invitat...dar nu facea parte din club... Nu este nimeni prost...nu mai face tu pe victima aici pe forum ca sa fi moderator in locul lui Octav... Pentru mine si multi altii esti un om de nimic...si majoritatea te considera la fel ca si mine...Cand mi-ai dat acel PM sa ne intalnim m-am gandit si am zis hai ma sa vin sa ma intalnesc cu el, poate omu s-a mai gandit, poate se da si el cu majoritatea cum e normal...dar apoi m-am razgandit si am zis stai sa treaca ziua de duminica sa vedem ce si cum... acum chiar mai convins..imi pare rau ca te jignesc ca ai o varsta...dar la minte esti mai copil decat un pusti razgaiat de 11 ani! Nu o sa-mi pese daca primesc ban chiar si definitiv...dar tu esti un om fara valoare...faci din tantar armasar si apoi faci pe victima..cum ai facut si acum...! te certai cu octav si cand primeai avertisment imediat il sunai si te rugai de el sa scrie pe forum ca v-ati impacat... te uiti oare dimineata in oglinda? oare esti mandru de tine? Tu ai stricat tot clubul ...majoritatea nu vin din cauza ta! pentru ca vrei sa fie totul ca tine...sa domini tot...Jalnic Nicule...aveam alte asteptari de la un om de varsta ta...in fine...si te rog frumos sa-ti masori vorbele si sa nu o mai amesteci pe sor;mea in discutiile de genu!!! Si eu de cand vin la intalniri NU am vazut acele masini la intalniri....si vba lui Octav de ce apari doar tu in poze? oare pt ca restu erau la fotbal...mai bine spune sincer...ma n-a venit nimeni dimineata si gata...lasa-ti orgoliul deoparte...cel putin pentru club...!

                          Si daca intradevar aceia sunt membri ai LCP ...de ce sunt doar 2 loganuri? pana acum te plangeai de noi simpatizantii..si ne puneai sa asezam masinile separat... si vroiai sa nu ne mai primesti...ca vezi doamne nu mai e logan club...acum ti se pare a fi LOGAN CLUB? nu sunt decat 2 loganuri!

                          Imi cer scuze domnilor moderatori pt jignirile de mai sus...dar chiar m-a scos din sarite...si totusi am dreptate domnilor ...am foarte mare dreptate..si daca mai exista persoane care au curajul sa ma aprobe din LCP sunt invitatii mei sa o faca...Nicu altceva nu urmareste decat sa fie la putere..pe el nu-l intereseaza nimic...! clar!
                          Last edited by balasa-andrei; 17 October 2011, 01:54. Reason: Automerged Doublepost
                          Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                          Comment


                          • Adevar graiesti, rog si pe alti membrii LCPucioasa sa confirme cele spuse de catre simpatizantul Balasa Andrei.
                            Sper ca moderatorii sa nu se supere pe mine dar acesta este adevarul gol-golut, nu ne mai dam dupa altele, spunem adevarul pentru ca asa este mai bine pentru familia Logan Club Pucioasa.Va urez tuturor o saptamana cat mai buna, noapte buna.
                            Last edited by barbuoctav; 17 October 2011, 01:59.

                            Comment


                            • Sunteti varza suferiti de putere,fie ca vreti fie ca nu intalnirile LCP se fac doar la clubul de aeromodele pe platou.
                              Din momentul asta sa termninat cu favoritismele cu dragalasenia fata de voi,nu meritati nimic din ce vi sa oferit,si tie balasa andrei si tie octav v-am lasat cheile de la clubul meu ,v-am oferit tot sprijinul ,internet,calculatoare in retea,cafelute ,petreceri,rampa de lucru si multe altele.
                              Dar in concluzie faceti cum vreti si ce vreti ,dar tineti minte Logan Club Pucioasa va fii si fara tine OCtav si fara Andrei.
                              Si va rog exprimativa doar la activitatile care le facem si terminati cu jignirile asupra mea.

                              Daca va dati asa de autostiutori uitativa cine a infiintat acest club aici pe forum,uitativa cum se faceau intalnirile la orele 11,uitativa cum v-ati batut joc de aceste intalniri.
                              Ma repet intalnirile Logan Club Pucioasa se fac si fara voi in intervalul orar 11-13 si o sa vina mult mai multi loganisti si simpatizanti.Iar despre votare ati votat cum ati vrut voi,ca din cati au fost anuntati la orele 18,andu,cristi fieni,paul,dobrici,eu,djn,ciprian si baietii din varfuri si glodeni nu au participat la votare.
                              Ai influentat oamenii sa voteze alte ore,asta vara cand am hotarat cu totii sa schimbam ora 11 in ora 18 ,se hotarase ca asta este programul de vara iar cand se face frig la inceputul lui octambrie vom trece la programul de iarna 11- 12 ziua.
                              Dar te-ai sucit ,sau te sucit altii .
                              Iar depsre intalnirea regionale de la Rasnov ai stat pana la pranz ,la concursurile si activitatile care au fost acolo tu erai plecat la brasov,am si martori 3 persoane.
                              Iar la acea manifestare ai fost pe spinarea si relatile mele,pacat de tine cate lasi influentat de toti.
                              Eu nu pot venii la intalnirile pe care octav le face la 16 sau 18 seara,am putut doar pe perioada verii.
                              Si nu vreau sa fiu moderator pe sectiunea asta.
                              Imi pare rau de ce se intampla dar mergem inainte fie ca vii tu si gasca ta .
                              Noi vom exista fie ca nu vom mai scrie aici pe forum.Rog domnii moderatori sa nu fim banati si sa nu inchida sectiunea LCP mai ales ca ne apropiem sa facem 2 ani de existenta.
                              Membrii fondatori sunt revoltati de ce se intampla aici,rog sa dispuneti sa facem alta pagina cu intalnirile de duminica 11-13 .
                              Rog analizati cele mai sus si sa se termine acest circ si aceste insulte la adresa mea.
                              Cu stima aviatorul76-fotograf oficial LCP

                              Va rog sa ne vedem la orele 11-13 duminica 23.10.2011 si sa lasam orgolile,supararile,intrigile,jignirile si sa fim din nou ca acum un an.

                              Fiecare dintre noi avem si bune si rele ,nimeni nu este perfect.

                              Doresc sa fim o familie de loganisti si simpatizanti,sa nu ne mai certam.Nu pentru asta sa facut acesta sectiune.

                              Tuturor colegilor si simpatizantilor o zi buna.

                              Va astept la sedinta foto duminica.
                              Last edited by aviatorul76; 17 October 2011, 10:54. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Nu iti este rusine Nicule sa minti in asa hal. Ne-a spus cel care face poze ca ai tras masina ta langa cele de la sala de fotbal ca sa dai impresia ca au fost loganisti la intalnire cand de fapt nu a venit nimeni, nici macar fratele tau. Noi ne intalnim cand vrem nu cand ai tu program la serviciu ca tu sa impusti doi iepuri dintr-o lovitura.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google