Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by barbuoctav View Post
    salutare posesor al loganului 85 wrc.te asteptam cu cea mai mare placere.
    de ce zici ca poate suntem mai maleabili cu noi membrii, avem membrii de toate varstale si te toate categoriile sociale, la noi nu conteaza varsta situatia materiala sau culoarea masinii conteaza sa fii prietenos de gasca si sa ne onorezi cu prezenta de cate ori este posibil, ideal ar fi in fiecare duminica.
    va asteptam cu cea mai mare placere loganisti din tot judetu
    octav, decat in una din "cerintele" tale nu ma incadrez, nu prea pot ajunge pe la pucioasa insa si eu stau la dispozitie cu orice informatie despre logan. app, cumpar sonda marchariere logan, ofer pretul cerut, detalii pe forum sau la tel 0735336553

    si inca ceva, si scuze pt posturi multiple, pt cei din zona titu sau pt cei ce pot ajunge la mine, schimb orice bec de oriunde de pe masina, chiar si stopurile, gratuit pt membri logan club detalii la te 0735336553
    Last edited by nicu_rcn; 4 October 2010, 21:58. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • salutare numele meu este nae si sunt cel care organizeaza intalnirile,care pune spatiul la dispozitie,sediul - biroul meu, si cel care a infiintat acest logan club pucioasa.


      in acest club este binevenit oricine din judetul Dambovita,comuna,sat,oras dar sa aiba logan.
      Nu acceptam oamenii care vorbesc urat,care nu au loganu,care vin pe scutere,sau cu alte masini. este o intalnire privata,doar pentru loganisti adevarati.

      Aici este un club oficial iar in curand va fi o asociatie sportiva cu acte in regula.Noi nu ne intalnim de dragul de a pierde timpul asa degeaba.
      Suntem legal primul si ultimul din Dambovita.
      LOGAN CLUB PUCIOASA

      Cu stima profesor Nicolae Diaconescu -Logan Club Pucioasa

      Studiind problema cu fratele meu am hotarat ca de ceva timp nimeni din Dambovita nu vrea asa ceva,sau nu a incercat .
      Dar ne-am luat inima in dinti si iata ca timp de 3 luni am reusit imposibilul,a luat fiinta Logan Club Pucioasa

      daca vrei poti.
      Last edited by crististreulea; 10 October 2010, 23:43. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Originally posted by barbuoctav View Post
        salutare posesor al loganului 85 wrc.te asteptam cu cea mai mare placere.
        de ce zici ca poate suntem mai maleabili cu noi membrii, avem membrii de toate varstale si te toate categoriile sociale, la noi nu conteaza varsta situatia materiala sau culoarea masinii conteaza sa fii prietenos de gasca si sa ne onorezi cu prezenta de cate ori este posibil, ideal ar fi in fiecare duminica.
        va asteptam cu cea mai mare placere loganisti din tot judetu
        mici refuzuri ...pt modificari...si de aceea am zis ce am zis mai sus...insa poate cu timpul se rezolva...sper...si sunt de gasca...o sa vedeti...
        sigpic

        Comment


        • Deci cei care doriti sa va inscrieti in Logan Club Pucioasa va astept in fiecare Duminica ora 11 la sediul clubului meu de aeromodele din Pucioasa
          Nr meu este 0720-964352 sau e-mail:pucioasa_loganclub@yahoo.com

          Va rog daca aveti sa va vindeti ceva sau sa cumparati sau sa va imbunatatiti ceva la logan intrai pe pagina logan club pucioasa sectiunea BAZAR .
          Aici doresc doar pareri,poze si altele care nu are legatura cu BAZARUL.
          Va multumesc !
          Nae

          Comment


          • imi cer mii de scuze celor care i-am deranjat cu ce am scris chiar nu am vrut sa sune cum s-a interpretat si inca odata imi ce mii si mii de scuze celor carora le-am creat disconfort.
            scuze tuturor iertati-ma

            Comment


            • Originally posted by barbuoctav View Post
              imi cer mii de scuze celor care i-am deranjat cu ce am scris chiar nu am vrut sa sune cum s-a interpretat si inca odata imi ce mii si mii de scuze celor carora le-am creat disconfort.
              scuze tuturor iertati-ma
              daca e vb de mine stai linistit ca nu m.ai suparat si nu cred ca ai suparat pe nimeni de pe aici

              aviatorul, am vzt unde, si ink o data imi cer scuze, daca vrei il poti sterge
              Last edited by nicu_rcn; 5 October 2010, 19:52. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • hai sa ne vedem in continuare de treaba.Nu mai faceti caz ,sa trecem la lucruri serioase

                Comment


                • si inca ceva...

                  Am uitat sa va spun ceva mi-am schimbat si ledurile de la butoane geamuri - albe si consola aer cald - rosii ,de pe panoul frontal.Iar noaptea se vedea super tare.
                  Attached Files

                  Comment


                  • Originally posted by aviatorul76 View Post
                    Am uitat sa va spun ceva mi-am schimbat si ledurile de la butoane geamuri - albe si consola aer cald - rosii ,de pe panoul frontal.Iar noaptea se vedea super tare.
                    trebuia sa faci o poza fara blitz sa se vada cum se vede de fapt noaptea pe intuneric
                    Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                    Comment


                    • in principiu si UCN isi anunta prezenta duminica, daca nu Adi ma iei si pe mine, ca sunt usurel , va salut pe toti pe aceasta cale
                      sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                      Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                      Comment


                      • ANUNT IMPORTANT !
                        Valabil pentru membrii,simpatizantii din Logan Club Pucioasa-Dambovita

                        DACA TIMPUL VA FI NEFAVORABIL - PLOUA INTALNIREA DE DUMINICA ASTA ( 10.10.2010) NU SE VA TINE !
                        VA RAMANE SA NE REVEDEM URMATOARE DUMINICA
                        Pt relatii sunati la nr.0720-964352 - Presedinte Prof.Nicolae Diaconescu
                        Logan Club Pucioasa-Organizator Intalniri

                        Comment


                        • chiar vroiam sa vin cu o idee in legatura cu vremea nefavorabila da a luat-o aviatorul76 alias Nicolae Diaconescu presedinte Logan Club Pucioasa si eu unu sunt de acord cu ideea lui.

                          Comment


                          • corect, ce rost are sa ne vedem daca vremea este foarte urata
                            sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                            Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                            Comment


                            • Salut, mai primiti si un GOLAN alb in LOGAN CLUB PUCIOASA? Am bagat id de mess in lista, dar e cam tarziu, ne auzim maine!
                              Atasez si o poza ;)
                              Attached Files

                              Comment


                              • primim primim cu cea mai mare placere bravo pentru ca ai intrat in Logan Club Pucioasa

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google