Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Romania in Sarbatoare

    La multi ani tuturor Romanilor !
    Attached Files

    Comment


    • aviatorule , iar sari calul.
      eu nu vad nici o insulta ... te auto-insulti si crezi ca toti au ceva cu tine.
      recomand un simt al umorului mai dezvoltat ... se pare ca la tine lipseste ...

      Comment


      • La multi ani pt toti .
        Dar stiu si de glume,dar unele de bun simt.

        No comment .

        Comment


        • Eveniment aniversar

          Duminica 5 decembrie 2010,orele 11,sunteti invitati la petrecerea aniversara infiintarii Logan Club Pucioasa Dambovita.
          Au trecut 6 luni de cand am inceput sa invatam si sa ne modificam loganul personal.Comisia de organizare invita membrii asociatiei sportive Logan Club Pucioasa ,dar si pe simpatizanti sa vina in minunata statiune balneoclimaterica de la poalele Patranei.
          Locatia de desfasurare si sediul LCP ,Clubul de Aeromodelism " Henri Coanda ",
          str.Olanesc nr.9,tel.0720-964352,e-mail:pucioasa_loganclub@yahoo.com

          Cu stima aviatorl76-Nicolae -Organizator de intalniri locale
          Attached Files

          Comment


          • Duminica 5 decembrie 2010,orele 11,sunteti invitati la petrecerea aniversara infiintarii Logan Club Pucioasa Dambovita.

            Comment


            • Daca aceasta sectiune este si pentru cei din Targoviste as vrea sa stiu daca o sa se tina duminica intalnirea.O zi buna tuturor

              La Targoviste se tine saptamana aceasta intalnirea?
              Last edited by laus2006_ro; 3 December 2010, 12:08. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • da se tine, dc nu s-ar tine?
                sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                Comment


                • Duminica 5 decembrie 2010,orele 11 sediu LCP
                  Intalnire aniversara a 6 luni de la infiintarea Logan Club Pucioasa,6 luni de cand suntem oficiali pe forumul Logan Club Romania.
                  Multumesc moderatorilor pentru sprijinul adus in acest domeniu.
                  Multumesc colegilor din Logan Club Pucioasa pentru sprijinul de care a dat dovada pana acuma.

                  aviatorul76-organizator de intalniri locale

                  Comment


                  • Am intrebat doar daca se tine.As vrea sa schimb cateva informatii cu cei care se pricep sa lucreze cu programul DDT2000.Vreau sa aflu daca se poate activa la Logan functii pe care le are Laguna si Megane

                    Comment


                    • aha, am inteles,
                      sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                      Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                      Comment


                      • Intalnire LCP

                        Intalnire Logan Club Pucioasa - Duminica 5 decembrie 2010,orele 11
                        sediu Clubul de Aeromodele " Henri Coanda " Pucioasa,Dambovita
                        str.Olanescu nr.9

                        Comment


                        • Pt. laus2006_ro: Din cate stiu eu, intalnirea se tine duminica, la statia Petrom de la Victoria, la ora 11.
                          Numai bine!

                          Comment


                          • Aniversare Logan Club Pucioasa

                            Intalnire Logan Club Pucioasa - Duminica 5 decembrie 2010,orele 11
                            sediu Clubul de Aeromodele " Henri Coanda " Pucioasa,Dambovita
                            str.Olanescu nr.9,daca ploua vom face intalnirea la caldura la mine in sala de festivitati si masinile vor sta in ploaie.

                            Comment


                            • Duminica 5 decembrie 2010, orele 11, rog membrii si simpatizantii Logan Club Pucioasa sa fie prezenti la Clubul de Aeromodele " Henri Coanda " pentru a sarbatorii cum se cuvine venirea iernii si pe Sfantul Nicolae.Organizatorii intalnirii Logan Club Pucioasa vor mai avea si alte surprize pentru cei prezenti.

                              Comment


                              • ca sa lamurim o chestie, desi am mai spus de cateva ori pana acum.
                                orice user din orice localitate poate posta in orice topic existent pe acest forum, atata timp cat este ontopic si nu contravine regulamentului.

                                laus2006_ro din Pucioasa a intrebat daca se tine duminica intalnire in Targoviste.
                                UCN si adi_77 i-au raspuns. ce e rau in asta? daca ar ar fi trebuit sa aplicam "legea pucioasa", laus2006_ro nu ar fi primit un raspuns si evident, nu ar avea voie nici sa posteze un post pe sectiunea Targoviste, ca e offtopc si sectiunea e pentru cei din Targoviste, nu?
                                chiar trebuie sa va comportati ca niste copii mici si rasfatati? e jucaria mea, nu te atinge de ea...

                                ma repet "orice user din orice localitate poate posta in orice topic existent pe acest forum, atata timp cat este ontopic si nu contravine regulamentului."

                                nu ma faceti sa pun Spiridușul rachet pe voi!

                                completare:
                                aviatorule, chiar crezi ca e asa de rau daca userii din Targoviste va anunta si pe voi cand fac ei intalnirile? crezi ca va strica sa va intalniti toti din cand in cand? crezi ca e o asa mare concurenta si ramane Pucioasa fara useri la intalniri din cauza ca fug toti la Targoviste?
                                hai sa fim seriosi
                                Last edited by crististreulea; 5 December 2010, 01:20. Reason: Automerged Doublepost
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google