Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maine dimineata Intalnire Logan Club Pucioasa,orele 11,sediul Clubul de Aeromodele.
    Va asteptam !

    Comment


    • Neatza,v-ati trezit?
      Va asteptam la un ceai cald ,la intalnirea Logan Club Pucioasa.
      Abia am reusit sa imi dezghet geamurile,de la frig.
      Acum sunt la club logan.
      Va asteptam si pe voi.

      Comment


      • Intalnire Logan Club Pucioasa - Astra Asigurari

        Azi 12.12.2010,orele 11, intalnirea membrilor din Logan Club Pucioasa,sediul Clubul de Aeromodelism " Henri Coanda " Pucioasa.
        Alina si Octavian sunt noii colegii din Logan Club Pucioasa,le dorim bun venit printre pasionatii de masini logan.

        Si mai jos atasez poze de la intalnire si filmulet de pe YouTube.

        Azi 12.12.2010,orele 11, intalnirea membrilor din Logan Club Pucioasa,sediul Clubul de Aeromodelism " Henri Coanda " PucioasaOrganizatori de intalniri -aviat...


        Asteptam membrii si simpatizanti noi.
        Attached Files

        Comment


        • Frumoasa intalnirea de astazi, pacat ca a fost frig si a lipsit zapada, da sper ca vremea isi va intra in rolul ei normal si la urmatoarea intalnire sa avem si zapada
          Tin sa salut noii membrii si pe cei prezenti astazi.
          Va urez tuturor o saptamana cat mai buna.

          Comment


          • Frumos si astazi, da' chiar asa... frumos si astazi! Ma bucur ca am ajuns si pe la Pucioasa dupa o lunga perioada de timp! Colegii sunt de treaba si sper sa ne intalnim mai des! Multumesc pentru oferta de asigurari rca 2010 -2011!

            Comment


            • Si eu multumesc celor care au fost prezenti azi la intalnirea Logan Club Pucioasa.
              Va astept si duminica viitoare.

              Comment


              • Sper ca duminica viitoare sa avem si zapada

                Comment


                • salut nicule vezi ca este o firma de dezmembrari in bucuresti nu stiu cum ii zice intra pe google pise sh logan
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • Sunt cei mai nesimtiti cei de la parcul acela.....intra aici
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • Am gasit punte spate 2010,noua ,garantie cu manopera - 1000 lei
                      La Mavexim Targoviste -reprezentanta Dacia Renault.
                      Am avut reducere ,ca sunt membru fidel.

                      Super de treaba oamenii,a durat 4 ore.

                      Comment


                      • bravo, succes la drifuri in continuare!

                        Comment


                        • Am pus punte noua,garantie,factura,cu montaj inclus - 1000 lei la reprezentanta Mavexim Dealer Dacia Renault Targoviste.
                          Super reducere mi-au facut directorii de acolo,a durat 4 ore cu texte cu tot.
                          Cel mai bun mecanic de acolo vi-l recomand,Octavian Patru.El fiind si membru Logan Club Pucioasa.

                          Oricum multumesc tuturor ,pentru sfaturi .
                          Nu o sa mai fac drifturi in zone inguste.
                          O sa fiu mai atent,pe viitor.
                          Va multumesc tuturor.

                          Comment


                          • Super baiat Octavian, este un membru Logan Club Pucioasa si suntem mandrii de asta, tin sa te salut pe acesta tema.Duminica 19.12.2010 ora 11:00 prima intalnire Logan Club Pucioasa cu zapada, sper sa tina pana atunci ca sa facem niste drifturi pe zapada

                            Comment


                            • Eu unu ma las de asa ceva,poate imi cumpar un logan coaja.
                              Cand sti ca depinzi de masina si apoi stai la mana altora sa te duca undeva ,mai bine o lasi balta de drift.
                              Va astept si eu la intalnirile LCP.
                              Iar pentru Octavian mecanicul de la MAvexim ,numai cuvinte de lauda,mi-a facut masina in o ora,asa cum a promis.
                              Meseriasul este de laudat.Cel mai bun coleg din LCP,ma bucr ca face parte din echipa noastra.

                              Comment


                              • salutare ma bucur ca ai rezolvat problema
                                sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google