Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by aviatorul76 View Post
    Daca vrei sa faci intalnirile seara e problema ta.
    probabil ai vrut sa spui ca e problema userilor care merg la intalnire, la plural, nu?


    Originally posted by aviatorul76 View Post
    Ati fost azi la intalnirea spectaculoasa de la ora 18?
    Poze ceva?
    trebuie sa fim ironici?


    Originally posted by aviatorul76 View Post
    La mai multe intalniri.Sa stii ca imi vine sa plang.Ma uimesti.
    din nou esti ironic. cu o asemenea atitudine nu faci decat sa instigi userii sa se certe intre ei si iasa scandal. dar tu stiai deja asta.

    dupa cum am mai spus si parea ca ne-am lamurit, toti userii hotarasc ora la care se tine intalnirea, nu hotarasti doar tu ca sa-ti fie tie bine si colac peste pupaza devii ironic. urat din partea ta
    Last edited by crististreulea; 9 October 2011, 23:09.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • nu am hotarat nimic,am facut intalnirea dimineata asa cum se facea anul trecut...
      si nu am ironizat pe nimeni.

      Comment


      • citeste postul meu inca odata si inca odata si inca odata pana ai sa-ti dai seama ca te-am citat in 2 locuri unde ai fost cat se poate de ironic. de-a dreptul enervant de ironic!

        cat despre ora intalnirii parca s-a lamurit ca azi va adunati la ora 18 sau ceva de genul si hotarati noua ora.

        Originally posted by aviatorul76
        Gata bai frate ,subiect inchis.Vom face alegeri democratice cu ora de desfasurare.
        tu cu manuta ta ai scris asta iar barbuoctav a precizat data si ora aici #925
        Last edited by crististreulea; 9 October 2011, 23:56. Reason: Automerged Doublepost
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • si eu nu am putut veni seara.am fost dimineata .
          sa sunt obligat sa vin ???

          Comment


          • avand in vedere ca ai acceptat sa se aleaga democratic ora intalnirii, barbu a precizat ora la care trebuia sa va intalniti ca sa ajungeti la comun acord, mi se parea foarte logic sa faci un efort sa ajungi la intalnire.
            exact cum ai spus, nu te obliga nimeni, deci nu te-ai dus.
            asa ca ai ratat spectaculoasa intalnire. <- aici am fost ironic.
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • corect,corect,corect...no coment...

              Comment


              • Cam liniste pe aici...
                Si e d-abia marti..pana duminica e plictiseala..abia astept intalnirea
                Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                Comment


                • Mai bine liniste decat cearta, parerea mea.Si eu de abia astept intalnirea de Duminica de la ora 16:00

                  Comment


                  • Ne vedem duminica la ora 16:00.

                    Comment


                    • Am un feeling ca abia asteptam majoritatea intalnirea asta ne vedem acolo cu siguranta...speram in numar cat mai mare
                      Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                      Comment


                      • Cei care doresc si pot veni la intalnirea de duminica va astept in intervalul orelor 11-14.
                        O sa primiti si sms pt intalnire.
                        Multumesc celor care au cerut acest interval orar de intalnire.

                        Comment


                        • Vad ca s-a facut o debandada fenomenala. Hotarati-va la ce ora e intalnirea sau daca sunt doua pe parcursul aceleasi zile. Aviatorule, ai cuvantul meu ca daca nu incetezi cu atitudinea asta, o sa citesti forumul doar ca Guest si n-ai decat sa "conduci" LC Pucioasa in stil monahal si sa-ti faci forumul tau.
                          Last edited by darksid3; 12 October 2011, 19:47.
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Da sunt 2 intalniri in aceasi zi,si nu conduc nimic.
                            Decat un logan mcv.Unii venim in intervalul 11-14 si altii la 16.
                            Este vorba de cateva intalniri,un test sa vedem cand se starng mai multi.
                            Sa vedem ce interval orar o sa alegem.
                            Am sa vb cu domnu moderator Cristi Xp daca il deranjeaza sa ne vedem de 2 ori si te rog nu te mai lega de mine ,ca nu am facut nimic rau,nu am injurat sau alte lucruri.
                            Te rog nu te mai lega de mine,ce ti-am facut,lasa-ne sa ne rezolvam problemele pasnic.

                            Comment


                            • deci "pacalicii" din Pucioasa sunt doar niste subiecti pentru teste, foarte frumos gandesti despre colegii si prietenii tai.

                              hai sa dam intalniri la ore diferite ca sa ne batem joc de userii din Pucioasa si sa-i intoarcem unii impotriva altuia.

                              din moment ce tu nu faci nici cel mai mic efort ca sa mergi la intalnirea de la ora 16 ca sa stabiliti cu totii o ora de intalnire, da-mi mie si lui darksid3 un motiv sa nu ne luam de tine.

                              ti-am mai zis de nu stiu cate ori, astia de culoare verde au o functie pe acest forum, ce-a de a face ordine si disciplina.
                              din moment ce tie nu-ti pasa de acesti "pokemoni" care administreaza acest forum, de ce ti-ar pasa de alte persoane? cu atat maimult de cei din Pucioasa. din atitudinea ta eu vad doar lipsa de respect fata de ei.

                              ai dat-o de gard cu Cristi_XP. de ce crezi ca i-ar pasa lui ca sunt 1 sau 2 intalniri in Pucioasa? el e un user simplu ca toti restul. albastru simplu ca 99.99% din membrii acestui forum.
                              Cristi_Xp
                              Loganist de 5 stele


                              cred ca l-ai confundat cu sefu' de trib suprem al forumului
                              anca16v
                              PowerPuffs
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • Da domnu Cristi am inteles,nu voi mai posta pana nu rezolv ora de intalnire.
                                Merci pt tot.

                                Scuze inca o data.Nu a fost cu intentie,ii respect pe colegi si nu vreau sa decat sa fim ca inainte.
                                O seara buna.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google