Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by aviatorul76 View Post
    ...rog sa dispuneti sa facem alta pagina cu intalnirile de duminica 11-13.
    cerere respinsa.

    propun un poll cu alegerea orei de intalnire, nu vorbe si poze.

    raman doua intrebari:
    1. care sa fie acele ore de intalnire?
    2. votul sa fie public? sau sa fie secret, nu se vede cine a votat.

    vreau cel putin 6 persoane care sa aprobe/dezaprobe propunerea mea legat de poll. am zis cel putin 6 iar acestia sa fie membrii activi!
    sa propuna ora de intalnire.
    cum sa fie votul, public(se vede cine a votat) sau secret(nu se vede cine a votat).
    aveti timp pana vineri. pana atunci aveti timp sa meditati, sa fiti siguri ce alegeti.
    intre timp sa nu mai vad certuri pe aceasta tema, deloc! doar sa-si exprime optiunea pentru propunerea mea.
    Last edited by crististreulea; 17 October 2011, 14:50.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • Sustin propunerea lui crististreulea, iar votul sa fie vizibil.Astept si alti membrii sa voteze pana vineri.Multumim pentru idee.

      Comment


      • Vot vizibil asa este democratic sa fie vazut de toti.Nu avem ce sa ascundem.

        Comment


        • Sustin votarea la vedere ca sa nu existe dubii.

          Comment


          • salutare domnilor,

            Sunt Sandu Diaconescu pentru cine nu ma cunoaste,EU am avut ideea unui Logan Club la Pucioasa si nu pre a scria mai nim pe forum logan din cate stiu ei scuze daca a fo unul si io nu am vazt,apoi fratele Nicu a pus o in practica si s a zbatut sa l infiinteze,eu nu avand timp.
            Eu am avut si primul logan tunat, asa cum am putut si cu gusturile mele in care nu vreau sa se k (de la Kilogram) nimeni .
            A fost bine knd baietii erau primiti bine in localul Aeromodel Club H.Coanda.
            Nu vreau nimic de la voi ceilalti poate Nicu are gura mare insa cred ca ii baiat bun.
            Asadar eu spun ca este bine Duminica la pranz.11 00.
            NU va raspund la comentarii si ar fi bine sa nu faceti comentarii.
            Sunt si voi fi vertical nici unul din voi nu poate atinge norii decat in vis!
            Stima,

            Comment


            • Poll in vazul tuturor!!! Si tineti minte NUMAI membri activi. Sa nu vad 15 conturi noi acum...
              Saptamana asta am fost ocupat cu nunta (unui prieten) si de aia nu am putut veni...
              Yo sunt, am fost si voi fi cu intalnirile de seara sau mai spre seara ca sa zic asa.
              Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

              Comment


              • Si ar trebui sa voteze doar loganistii.Parerea mea,dar nu noi decidem.

                Comment


                • Din acest moment, Familia Diaconescu isi va face forum in regim propriu!
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • Mai mare rusine, dupa ce ca sunteti putini acolo, va mai si certati. Nu sunteti capabili sa va stabiliti o ordine, cat de cat...
                    Rusine si pentru cei ca Aviatorul, care se presupune ca e profesor, indrumator al generatiilor viitoare. In loc sa fie un exemplu pt copiii vostri, ii transforma in apostolii analfabetului acesta dambovitean...

                    Aveti grija unde va duceti copiii!
                    Last edited by crististreulea; 17 October 2011, 21:18.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Sustin votul la vedere!
                      Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                      Comment


                      • desi unii nu mai pot vota, sustin in continuare crearea acestui poll
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • eu sunt total de acord cu sandu stelaru'. in rest, voi toti ceilalti nu dau nume ca va simtiti voi singuri,******. nu cred ca loganistii din alte orase isi pierd timpul cu toate prostiile. eu am fost alaturi de voi si prezent la intalnirile voastre nu pentru ca sunt utilizatorul unei super-masini, ci din pasiune si admiratie pentru un brand simplu si pentru oamenii care fac parte din evolutia si viata acestui brand. inca odata reusim, spre rusinea noastra si impotriva eforturilor celor care au intentii bune cu forumul asta, sa dovedim ca nu suntem capabili de prea multe....ce sa zic? eu votez pt ora 11:00. si daca cineva intentioneaza sa critice votul meu, este rugat intai sa reflecteze la tot ceea ce am incercat sa transmit. multumiri!
                          Last edited by crististreulea; 17 October 2011, 23:23.

                          Comment


                          • cred doar eu asta sau paul_bby este aviatorul?
                            sigpic

                            Comment


                            • *****post cenzurat***
                              Last edited by crististreulea; 17 October 2011, 22:48.

                              Comment


                              • nu are cum sa fie aviatorul, e prea coerent.
                                parerea lui paul_bby este luata in considerare doar daca restul de membrii il cunosc si confirma faptul ca este un user activ la intalniri, nu neaparat si pe forum.

                                si parca ne-am inteles ca o lasam moale cu ironiile si atacurile la persoana, fie care are dreptul la o parere. hai sa fim oameni si sa respectam acest lucru. ultimul avertisment, v-o trag pe coaja.
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google