Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1. Renault (sambata/duminica)
    2. Shenny (sambata/duminica)
    3. ?

    Din pacate numarul loganistilor din resita este mic de aceea va astept cu niste ideei cum sa atragem cat mai multi, sa facem o reclama, sa impartim flyere oricum, si tot odata as propune sa facem si o silga cu LoganClub Resita. Va astept cu ideei. Va multumesc.
    Last edited by Renault; 25 March 2009, 20:15. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • 1. Renault (sambata/duminica)
      2. Shenny (sambata/duminica)
      3. Flaviu (sambata/duminica)
      4. ?
      Last edited by Renault; 26 March 2009, 21:19.

      Comment


      • Fratilor cel mai sigur va zic sambata!
        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

        Comment


        • Pai in primul rand puneti-va stickere cu LoganClub pe masina, nu prea am vazut cand am fost la voi

          Comment


          • Toti avem stickere pe masini in afara de Marius cel cu Renault Megane. Sanatate

            Comment


            • La mine ditamai stickeroiu!!!
              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

              Comment


              • Intalnirea a ramas pe sambata 28.03.2009 ora 17:00 in parcare la skoda

                1. Renault
                2. Shenny
                3. Flaviu
                4. Nichita
                5. ?

                Din pacate astazi am fost numa 2 la intalnire. Sa speram ca data viitoare sa fim mai multi. Va rog pe toti loganistii din resita sa veniti cu idei si propuneri cum sa facem reclama acestui club. Incept eu: haideti sa punem un afis mare in oras pe bulevard cu www.loganclub.ro si sa punem flyere mai ales la loganurile modificate. Va multumesc de intelegere.
                Last edited by Renault; 28 March 2009, 20:00. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Nu stiu cum e treaba cu afisul mare, parerea mea este ca e mai bine cu flyere. Dar cand o sa facem chestia asta nu stiu pentru ca la mine si Iulian de ex s-au cam imputit treburile din cauza serviciului! Limited or no conectivity
                  MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                  Comment


                  • Salutare, eu ma pregateam de intalnire dar inainte sa plec ma uit pe topic si vad ca deja sa tinut ieri Poate ajung la urmatoarea.
                    PS. Intereseaza pe careva sa cumpere roti pe 17/4*100 Nervasport originale renault ?
                    Last edited by driv3r; 29 March 2009, 16:50.

                    Comment


                    • @Driv3r tu mai ai si un logan sau numa megane u? si te mai rog ceva lasa-mi te rog un id de messenger sau un numar de telefon ca sa te pot contactat oricand de exemplu am vrut ieri sa te sun dar nu am avut de unde sa fac rost de numar si pe shenny la fel. propun sa facem toti schimb de numere de telefon si id uri de messenger.

                      Comment


                      • Baieti, o rugaminte: unde pot gasi (comanda) niste vopsea in Resita? Am niste zgaraieturi pentru care nu se merita sa merg in service, dar nu am vopsea. Sa merg la Autogrup?

                        Comment


                        • @chi79 hm ai putea incerca la Transprotector sa comanzi. Tu esti din resita? nu vi si tu la intalniri ?

                          Comment


                          • La Transprotector la magazin, acolo dupa Victoria, spre gara? Si trebuie sa ii dau codul vopselei, nu?
                            La intalniri mi-ar placea sa ajung, dar stau la 80 de km de Resita (in zona Bozovici), iar la Resita ajung mai rar in week-end, de obicei vin cu treburi in diferite locuri si trebuie sa vin in timpul saptamanii.

                            Comment


                            • Originally posted by chi79 View Post
                              Baieti, o rugaminte: unde pot gasi (comanda) niste vopsea in Resita? Am niste zgaraieturi pentru care nu se merita sa merg in service, dar nu am vopsea. Sa merg la Autogrup?
                              Din cate stiu eu vopseaua pentru logan e produsa de Policolor (vopsea de apa). In Resita este un magazin Policolor, poate au acolo. Daca vrei la spray este vopsea marca Kober (dar si altele pe la Metro). Depinde acum ce vrei?
                              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                              Comment


                              • Pe site la Policolor zice ca nu au magazine in Caras. Dar sunt date vreo 3 locuri in CS unde sunt masini de nuantat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google