Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu pot sa vin,imi pare rau,plec la tara de vineri pana duminica.

    Comment


    • re: Sambata 09.04.2011 se organizeaza la Resita un mars impotriva accidentelor -plecare din curtea facutatii- directia victoria ora adunarea 13.00 curtea facultatii UEM si plecare de acolo catre zona Victoria !
      ce ziceti?

      Comment


      • ce multi vati adunat,e plina lista,cu cine o sa mergi fiddy,sau nu mai mergi nici tu.

        Comment


        • normal ca o sa merg

          Comment


          • acuma am ajuns acasa sunt frant,cati ati fost?

            Comment


            • nici de pasti nimik,nici o intalnire,pacat ca asa se va destrama logan club din resita.Va doresc un paste fericit.

              Comment


              • O intalnire sambata asta?

                Comment


                • orcum nu cred,si nici nu pot sa vin sunt la tara tai lemne lui albatran.

                  sa facut intalnire azi?
                  Last edited by cosmin83; 7 May 2011, 21:40. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • vine cineva maine pe Coasta?
                    "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                    Comment


                    • salut colegi din resita imi pare rau sa vad ca nu prea aveti activitate , eu sint din calarasi dar am facut liceul la voi din cite va stiu pe voi banatenii ma asteptam la altceva

                      Comment


                      • fratilor nici o intalnire nimik,mai am cata si vin in tara peste 6 zile,abia astept.

                        Comment


                        • Subscriu si eu la ce a spus Cosmin, poate facem ceva la acest sfarsit de saptamana.

                          Comment


                          • deci am murit de tot cu forumu aici ... pfffff pacat ...
                            Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                            Comment


                            • Las bre ca facem ca o fost vacanta si majoritatea am fost plecati

                              Comment


                              • Asa trebuie sa fim, optimisti, sunt de acord cu renault.Astept cu interes o intalnire cat mi curand.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google