Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1.Renault
    2.Ovidiu(daca nu intervine altceva neprevazut)
    3.Nichita
    4.Octavian_30
    5.Iulian
    6.Shenny
    7.Mir89
    8.?

    Comment


    • 1.Renault
      2.Ovidiu
      3.Nichita
      4.Octavian_30
      5.Iulian
      6.Shenny
      7.Mir89
      8.Flaviu
      9.?

      Comment


      • Mirciule duminica poti venii???? ca schimbam ziua daca vor si ceilalti
        "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

        Comment


        • da pot veni duminica
          in mod sigur pot la orice ora
          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

          Comment


          • Atunci ramane pe duminica la ora 17? Eu pot si duminica..
            Octavian, ai putea sa ne vizitezi duminica? Daca vrei schimbam ora..

            Comment


            • Si eu pot duminica restu ce ziceti?

              Comment


              • Sa stabilim maine o ora la cat ne putem intalni duminica..sa vedem ce zice tavi, daca mai e in zona duminica

                Comment


                • Am vorbit ieri cu nichita si a spus ca nu poate sa vina duminica ca trebuie sa mearga la timisoara deci ii cam complicata treaba. Sa vedem daca poate sa vina octavian_30 duminica. Daca nu poate sa vina nici octavian si nici nichita si eu nu ramana fara masina (pana duminica) zic sa facem sambata sa il cunoastem pe Nichita si pe octavian. Acum de voi depinde astept pareri.

                  Comment


                  • heh, eu mi-am dat demisia azi. De maine incep lucru in alta parte (undeva in afara orasului), deci nu voi fii in oras. Pana nu vad ce program voi avea.. nu ma pot pronunta cand voi mai veni..

                    Comment


                    • Ne pare rau sa auzim Iulian Sper sa poti veni la intalnire si va astept cu pareri cand tinem intalnirea. eu votez pentru sambata ca vin mai multi.

                      Comment


                      • Naspa, ma faceti cum credeti voi, nu e obligatoriu sa va conformati dupa mine. Ce sa faci sunt chestii si chestii asta e. pe viitor mai vedem ce sa facem e greu!asa-i in romania!
                        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                        Comment


                        • pai atunci cine e pentru sambata?
                          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                          Comment


                          • Uite shenny care ii problema din pacate daca facem duminica nu poate sa vina nichita si banuiesc ca nici octavian si nici de restu nu stiu daca pot veni Restu care vin sambata sau trecut pe lista si sper sa apara toti. pe mir89 il intelegem ca nu poate sa vina si mie unu cel putin imi pare foarte rau ca nu vine dar exact cum a zis el traim in romania si asta ne ocupa tot timpul nai ce sa faci

                            Comment


                            • Atunci ramane pe sambata ora 17,oo pe calea Timisorii in parcare la Skoda
                              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                              Comment


                              • Imi pare rau ca ma bag cu japca .. dar as vrea sa invit pe oricine doreste pe 28.03.2009 la Ploiesti .. azi ne-am adunat si noi vreo 14 masini si vrem sa facem intalniri cat mai mari !!!
                                Sper sa ne onorati cu prezenta !!

                                Logan Club Ploiesti
                                Last edited by Iulian; 15 March 2009, 00:44. Reason: nu mai tipa la noi :)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google