Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dragi colegi, va rog sa va inscrieti pe lista de cazare pentru INTALNIREA NATIONALA DE LA SIBIU cei care doriti pana cel tarziu31.05.2009!

    Va multumesc si va asteptam!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • Votati cu incredere pe info pro , mai intai a fost distractie…ptr simon claudiu, L.C Deva, multumim ca suntem uniti si ne ajutati, numai bine!( 100 de l de bere)
      cu respect kenjiro_sanga, L.C. Deva
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • Dragi colegi, va rog sa va inscrieti pe lista de cazare pentru INTALNIREA NATIONALA DE LA SIBIU cei care doriti pana cel tarziu31.05.2009!
        Sau pe lista de Duminica!
        Multe surprize placute! Foarte multe...........
        Ca idee...o tombola.........cu premii dragute si interesante...!

        Va multumesc si va asteptam!
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • mai traieste careva paici?????
          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

          Comment


          • Da Shenny, nu am mai facut intalniri din motiv ca flaviu are masina in service, eu nu ma avut masina cand era data de intalniri nici marius nu prea a putut si restu vad ca nu au mai prea postat. Sper ca weekendu ce vine sa facem o intalnirie TOTI.

            Comment


            • OK, atunci pana saptamana viitoare poate ca da fiecare un semn ca totul e in regula. Am fost la Iulian si el e blocat in munca sa, asa ca sunt slabe sanse sa poate veni. Nu stiu cu Mircea daca se mai afla in aceeasi situatie.
              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

              Comment


              • Da din pacate si mircea ii ocupat cu lucru. Facem o intalnire sambata care vine

                Comment


                • ok facem k vin si eu .. si mai traiesc .. multa munca si faculta de aia nu am mai fost !
                  Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                  Comment


                  • Comment


                    • Intalnire 13.06.2009 parcare skoda ora 17:00. Daca vreti sa mutam ora sau ziua sa spuneti. Va multumesc. Pana una alta sa facem lista
                      1. Renault
                      2. ?

                      Comment


                      • Cred ca ar fi mai bine sa tinem intalnirea dumineca bineinteles daca sunt de acord si restul colegilor.
                        1. Renault
                        2. driv3r

                        Comment


                        • heeeeey ... sal`tare oameni ... mai traitzi ? (eu vorbesc )

                          Comment


                          • eu sunt la o nunta, din pacate nu pot sa vin
                            "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                            Comment


                            • Din pacate nu se mai tine intalnirea ca nu sunt oameni

                              Comment


                              • MA FRATILOR MAINE CE FACETI?
                                Eu is liber, spers sa fie frumos afara, hai sa o punem de o intalnire...stiu ca am fost cam apsent dar asta e! Sper sa vina si cei noi sa ii cunosc si eu!
                                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google