Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok atunci facem maine intalnire va rog sa propuneti ora si ne intalnim ca deobicei la skoda in parcare.
    1.Renault
    2.?

    Comment


    • Ok atunci facem maine intalnire va rog sa propuneti ora si ne intalnim ca deobicei la skoda in parcare.
      1.Renault
      2.Mircea
      MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

      Comment


      • Astazi intalnire LC Resita ora 18:00 parcare skoda. Mircea daca cumva nu se trece nimeni pana la 17:00 pe lista inseamna ca nu mai tinem intalnire

        Comment


        • Mda se pare ca nu sunt doritori!
          Ata ete
          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

          Comment


          • Da din pacate si intalnirea de astazi sa anulat

            Comment


            • LUME .. ce se mai aude de intalniri ?? nu mai e nimeni interesat ? renault are Bac`ul deci e scuzat .. dar restu ?? hai sa facem o intalnire sa vedem care mai e online pe aici ... astept sugestii
              Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

              Comment


              • Sambata 27 Iunie 2009 ora 15,30 in parcare la Skoda pe Calea Timisorii,
                cine vine?
                "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                Comment


                • 1. Shenny
                  2. Renault
                  3. Marius
                  4. ?

                  Comment


                  • ba io is la munca pana la 7 si azi si maine .. OPO 2009 sandero stepway .. deci nam sanse ... scuze...
                    Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                    Comment


                    • Astazi chiar daca ploua ne intalnim sub pod (shenny tu sti unde ca ne-am mai intalnit acolo odata) Sub podu ce duce spre govandari.

                      Comment


                      • desi am fost doar, 3 nu a plouat, dar nici poze nu am facut, poate data viitoare iese mai bine.
                        "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                        Comment


                        • Vezi am uitat sa fac poze mai ales ca avem o noua masinuta in club Renault Clio 3

                          Comment


                          • sal.
                            am si eu nevoie de un set de sigle cu clubul vostru daca aveti cumva, vreau sa fac un tablou pentru internationala de anul viitor.
                            mersi
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • @vyp75 - nush vb cu cristi xp

                              Lume, intentionez sa facem o intalnire duminica asta, ca sunt liber, la Skoda la 5dupamasa.
                              Cine e dispus sa vina? deci chiar mie dor de voi jur, de o intalnire sa mai vb una alta!

                              1: 89.MIR
                              2:
                              3:
                              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                              Comment


                              • Originally posted by vyp75 View Post
                                sal.
                                am si eu nevoie de un set de sigle cu clubul vostru daca aveti cumva, vreau sa fac un tablou pentru internationala de anul viitor.
                                mersi
                                Am pus sigla noastra la thread u cu siglele cluburilor.

                                Intalnire duminica ora 17:00 skoda
                                1.Mircea
                                2.Renault
                                3. ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google