Cafenea LoganClub Satu Mare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Copanele de papagal as face din ei ))
    Ce zici, poate reusim sa ne adunam toti odata si discutam ce si cum am putea face privitor la reclama. Sau nu este buna ora, ziua... spune si dezbatem si aspectul asta. Tare fain ar fi sa fim mai multi.. distractia e mai faina unde e mai mare grupu'. La fel si ideile!
    sigpic

    Comment


    • Si premiera judeteana, nationala, internationala si intergalactica in direct si reluare, doar pe "Cafenea LoganClub Satu Mare"
      Noul clip: http://www.youtube.com/watch?v=Jc6JLff__GM
      Vizionare placuta
      sigpic
      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

      Comment


      • Frumos, foarte frumos, multumim pt. noul clip. Este foarte reusit!
        sigpic

        Comment


        • BA!de ce mi-ai mai pus si conserva aia de bicicleta acolo?masinile conteazada ii fain oricum
          BMX DIN SATU MARE
          SM 96 ADY

          Comment


          • Pai ti-am pus si BMXu' ca sa stie lumea de pe forum de cine sa se fereasca prin oras.
            Andrei here
            sigpic
            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

            Comment


            • ok ok
              BMX DIN SATU MARE
              SM 96 ADY

              Comment


              • Hai ca suntem si pe facebook... apropo am creat un grup LoganClub pe facebook. Nu stiu exact cum puteti ajunge la el, dar daca ma cautati pe mine (ivescu daniel) gasiti si grupu si pe urma va adaug eu acolo! Asa, sa se stie :P )
                sigpic

                Comment


                • Ok, ti-am dat add
                  Tot Andrei here inca...
                  sigpic
                  Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                  Comment


                  • Ady, Andrei...va aveti cu desenatu? Voi stiti de cand caut pe cineva care sa faca un tatuaj frumos si ieftin pe capota???? Ce ziceti... va documentati si poate veniti cu vreo idee.. chiar si grafitii
                    sigpic

                    Comment


                    • neata cafengiilor!, nu uitati A.M.R 18 zileeeee
                      lipsa text

                      Comment


                      • Logan4ever, tre sa imi trimiti cumva clipul ca sa il postez pe pagina de Facebook :P ca nu pot cu link...sau nu stiu eu cum
                        sigpic

                        Comment


                        • Hey FLY. Cum sa fie desenul de pe capota...sa se asorteze cu cel pe care il ai acum nu?
                          BMX DIN SATU MARE
                          SM 96 ADY

                          Comment


                          • Originally posted by 81fly View Post
                            Logan4ever, tre sa imi trimiti cumva clipul ca sa il postez pe pagina de Facebook :P ca nu pot cu link...sau nu stiu eu cum
                            trimite-mi pm cu mailul tau si ii zic lui andrei sa ti-l trimita
                            sigpic
                            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                            Comment


                            • Ady - Nu neaparat, deoarece eu ma gandeam sa vopsesc toata masina in rosu cameleon (cu nuante de negru si mai cine cine stie ce) dar cand am aflat care sunt preturile.... cred ca sare din schema. Asa ca ii doar un proiect de viitor si vopsitu capotei, asta inseamna ca este timp suficient sa gasesc idei, nu este nici o graba. Sigur nu fac rost repede de banii necesari ). Oricum, e bine de stiut ca am la cine apela cand va fi cazu :P.
                              sigpic

                              Comment


                              • Neata buna. Nu mai sare nimeni cu cafeaua?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google