Cafenea LoganClub Satu Mare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aia cu Jetta ii nevasta patronului de la Folda.. .deci clar ca isi permite ))). Lori, sper sa ne bucuram si sambata de vreme buna...abia astept sa mesterim:P. Am primit deja led-urile pt bord..acuma astept si sper sa ajunga pana sambata si displayu s-apoi numa chef de munca s-avem ))
    sigpic

    Comment


    • Culmea e ca sta exact pe trecerea de pietoni din fata scolii ce travereseaza spre politie
      Daca ar fi fost loganul meu (desi eu nu as parca asa...) cred ca pana cand as fi ajuns inapoi ar fi fost dezmembrata si reclilata de Dacia SA, apartamentul sechestrat si inca pana si bunicii arestati pentru contraventia mea!!!

      Comment


      • voi nu vedet ca aici face toata lumea ce vrea?????
        nu uitat azi la ora 19:00 la locul potrivit (parcare pod decebal vizavid de finante)
        Attached Files
        sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

        Comment


        • Nah gata, a trecut si intalnirea asta, eu m-am ales cu butoane rosii la consola centrala, thanks lu' Lori, pacat ca am uitat iar de poze ). si imi pare bine ca l-am bautu pe lori la biliard
          sigpic

          Comment


          • cine pe cine o batut?tu te-ai batut singur maine te alegi si cu mai mult la masina..
            sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

            Comment


            • abia astept!!!!!!!!! numa ceasuri cu fundal alb si display pe negativ oi visa la noapte ))
              sigpic

              Comment


              • Perfecta zi de surubarit Cum sunt ledurile?
                sigpic
                Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                Comment


                • Nah ca am in sfarsit ceasurile si afisajul pe alb. Arata super, parerea mea. Eu sunt foarte multumit de cum arata, oricum imediat ce se intuneca ies la o plimbarica sa le "admir" mai bine )). Mersi tare mult Lori io singur, sigur nu ma bagam la minusculitatile alea! Nu pun poze, le vedem vineri pe "viu".
                  sigpic

                  Comment


                  • Na daca tot a fost duminica si cum de obicei eu ma plictisesc de numa duminica, m-am hotarat sa fac curatenia de primavara in masina. M-am apucat de treaba...am dezmembrat tapiteria de pe usi, le-am spalat cu jet de apa, am spalat mocheta, am sters fiecare coltisor de praf... iar rezultatule este ca acum miroase a primavara la mine in masina... Voi cum stati cu curatenia de primavara??? :P
                    sigpic

                    Comment


                    • Si Ford-ul nostru e curat curatel.Insa SM 96 ADY...mai trebuie spalat unpic.
                      BMX DIN SATU MARE
                      SM 96 ADY

                      Comment


                      • Ai uitat sa zici ca si atvu ii curat luna
                        sigpic
                        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                        Comment


                        • aaa....n-am chef sa ma dau Jmecher pe aici ca am ATV si de-astea
                          BMX DIN SATU MARE
                          SM 96 ADY

                          Comment


                          • Lasa ca te dai prin oras pana te salta politia
                            sigpic
                            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                            Comment


                            • B'seara! ce mai faceti voi? In sfarsit dupa cateva incercari )) pot sa spun ca am un bord care imi place... inca o data mii de multumiri lu Lori ca avut atata rabdare cu mine si mofturile mele!!! mai ales la final cand a trebuit sa desfaca tot ca mi se parea ca ceva joaca cum nu ar trebui si cand colo erau doar pasaricii pe creieru' meu ))). Pun poze cu toate variantele care au fost pe masina, varianta finala si definitiva este cea cu ceasuri albe si display rosu.
                              Attached Files
                              Last edited by 81fly; 14 March 2011, 23:55.
                              sigpic

                              Comment


                              • salutaree colegi eu is un membru nou pe aici pe la satu mare am ales sa ma retrag de la noi de la oradea din anumite motive si as vrea ca in continuare sa ma alatur voua celor de la SM am facut treaba asta cu acordul lui lorand caruia ii multumesc ca ma acceptat :| idul meu este : logan_bihor care vreti puteti sa imi dati add sa vorbim ca si noi colegi va multumesc ca ma intelegeti ;)
                                sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google