Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • oficial la 1 iulie se deschide ,neoficial ,in functie de precipitatii, dar inca ii blocat aproape de podurile lui ceausescu........mai ai umpic de rabdare .
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

    Comment


    • Merci baieti!
      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

      Comment


      • Egon......sa sti ca totul pare a fi sa te descurajeze!
        Intradevar, este inchis, dar ar merge o excursie pana la cascada si de acolo pana la lac cu telecabina!!!!!!!!
        Stii , eu vorbesc care nu am mai fost de vreo 2 ani pe-acolo!
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • Gusi sta acasa , dar fetita lui-cea mai tanara loganista din Calarasi!-e cateva zile in zona voastra, la Paltinis, intr-o excursie cu clasa! Maine o sa viziteze Sibiul si daca vede vreun Logan cu sigla LOGAN CLUB , o sa-mi spuna! Salutari!
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • O sa-i lacem si noi cu mana
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • Pareri, impresii

              In ultima vreme am avut 2 activitati principale 1 sa fac un chip tuning si 2 sa imi pun folii solare :-)

              Am fost la Bucuresti la Doc si sincer a meritat deplasarea am reusit sa fac si un consum mediu pe distanta parcursa la dus si la intoarcere 4,7 l/100km asa zicea comp. de bord care l-am resetat la plecarea din sibiu si la plecarea din bucuresti.
              Consumul nu s-a schimbat dar cuplul la turatie mai mica a crescut considerabil acuma trage calumea fata de inainte. Cand apasam pe acceleratie parca aveam o remorca incarcata dupa mine acum vorba la un prieten de-al meu este mai viornica (voinica). Deci, se merita, este rapid si acceptabil la pret.

              Zilele trecute am fost sa imi pun folii solare la Creative Glass, gasiti adresa si numar de telefon la "Adrese utile sibienilor" si am ramas placut impresionat nu mi-au demontat nici un geam ca sa monteze foliile au desfacut doar chederele din partea de jos a geamurilor La luneta au desfacut boxele de spate cu cartonul si lampa de frana ca sa nu mi le umple de apa cand prinde folia ce mi-a placut este ca au fost prompti si au reparat greselile de montaj aparute si ma asteapta pentru retusuri daca o sa fie nevoie, desi io cred ca o sa mai trec pe la ei doar la o cafea .
              Parerea mea este ca se merita montate mai ales ca nu mai este aerul ala sufocant in masina dupa ce a stat o zi in soare este cald dar suportabil.
              Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
              În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

              Comment


              • meen@ pretul?.omologata?eu vreau sa imi pun peste tot(daca se poate si pe parbrizul fata. dar cea mai putin opaca. cea care e legala si pentru fata.
                fara

                Comment


                • Pentru fata nu exista folie omologata
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • Originally posted by spanu View Post
                    meen@ pretul?.omologata?eu vreau sa imi pun peste tot(daca se poate si pe parbrizul fata. dar cea mai putin opaca. cea care e legala si pentru fata.
                    Pentru geamurile laterale fata sunt omologate RAR sunt cele cu opacitatea cea mai mica si costa 120 lei iar pentru luneta si laterale spate 300 lei si sunt omologate de ei/producator din cate am inteles. Pentru parbriz nu sunt omologate de nimeni daca vrei poti sa iti pui si daca inchid ochii cei de la verificare e si mai bine Daca vi astazi la intalnire o sa iti arat si actele de omologare si cum is montate...
                    Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                    În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                    Comment


                    • am cautat si pe forum, am primit acelasi raspuns de la persoane care au avut si au renuntat la ele: arcurile H&R sunt prea rigide.
                      deci am mai scazut din lista, care e parerea voastra in legatura cu marcile de mai jos,
                      care ma sfatuiti sa iau:
                      EIBACH-3cm/ WEITEC-3cm/ VOGLAND-3cm/ KW/ Racing Nick-4cm
                      mersi.
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • eu merg pe weitech!
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • eu am weitec, e rigida fata de stock, dar inca mai e ceva confort...
                          am si cauciucurile 195/65/15, adica un pic mai late si un pic mai mari in balon...
                          ia-ti ori astea ori eibach, e dif numai de brand, de nume, fac cam acelasi lucru...
                          si apropo, nu coboara cu 3 cm, pe fata la mine e cu aproximativ 3.5-4 si pe spate cu vreo 4 si ceva, masina e acum la acelasi nivel, pe spate din fabrica fiind mai inalta, lojic ca pe spate sa fie la acelasi nivel coboara mai mult un pic
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • Originally posted by bolo View Post
                            aha, edit la blank page unde in stanga jos scrie stopped, si nu ii poti da nici refresh nimic, numai back...
                            back & refresh... nimic nu stii... Tre sa te invat eu tot?
                            Si oricum, ma refeream DUPA ce ai postat a 2-a oara...
                            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                            Comment


                            • Salutare LOGAN-isti! am o problema:de-a lungul anilor am strans o carca de praf si mizerie pe sistemul performant de aerisire "ambientala" al MONSTRULUI meu de 1,4 mpi. Si acu' ca a venit vara m-am gandit ca ar trebui,daca se poate, sa ma apuc sa curatz acest sistem si adica toate tuburile pe care intra cel mai curat aer din lume . Marea dilema este: CUM FAC TOATA TREABA ASTA?Daca stie careva, raspundeti va rog,ca nu cred ca sunt singurul cu "dilema" asta. Respect pentru toti!

                              Comment


                              • apeleaza la o firma specializata.
                                fara

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google