Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sibianul (Sorin), Felicitari pentru inverzire!

    Reamintesc ca prima intalnire din 2010, va avea loc in 9 ianuarie!

    Va doresc un calduros "La Multi Ani"
    Last edited by valeriu61; 31 December 2009, 14:30.
    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

    Comment


    • Cu trecerea in noul an,eu va doresc tuturor un an plin de satisfactii,bucurii ,,La multi ani''

      Comment


      • hi

        Cu ocazia trecerii iin nou an eu va doresc un La Multi Anii!,sa fie mai bun si vara evenimente rutiere..

        Comment


        • urmatoarea intalnire va avea loc in data de 09.01.2010
          Last edited by valeriu61; 31 December 2009, 14:33.
          aham......Restul e LOGAN


          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

          Comment


          • La multi ani LOGAN CLUB !!! Un an nou plin de bucurii!!!
            Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
            În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

            Comment


            • Lasati o parte din lumina artificiilor aprinse in noaptea anului Nou sa va lumineze.
              Fie ca anul care vine sa fie pentru dumneavoastra o punte spre ceva mai bun, mai luminos.
              "La Multi Ani"
              Anul Nou sa va daruiasca sanatate, pace in suflet si prosperitate pentru dumneavoastra si familie.
              "La Multi Ani"
              Cu ocazia Anului Nou primiti din partea Membrilor Logan Club Mioveni un sincer "La Multi Ani", tot ce va este de folos sa se realizeze si nimic sa nu va innoureze "cerul" senin al vietii!
              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

              Comment


              • La multi ani .fie anu ce vine sa va aduca numa bucurii sanatate si belsug .din partea logan club ploiesti
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • LA MULTI ANI, multa sanatate si fericire de la L.C. TIMISOARA
                  Powered by LSS
                  http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

                  Comment


                  • pentru data de 9 am rugamintea daca poate veni si blackufo la intalnire sa discutam o problema legata de nationala, mai ales ca nu a fost langa noi la rev poate ii e dor de noi?????
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • Ideea e ca , pe 9, poate nu reuseste, dar pe 13, cand vom face o intalnire "de 2 ani " a logan club sibiu, cred ca va reusi sa vina!
                      Deci, in data de 13.01.2010 Intalnire speciala Logan Club Sibiu!!!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • Pe data de 13.o1.2o1o unde se tine intalnirea si la ce ora???

                        P.S.: La multi Ani Logan Club SIBIU !!!!
                        CrAzY_WolF

                        Comment


                        • Nu chemati prea multa lume, ca va trebui sa dau de baut [daca ajung... daca nu, mai incolo, nu promit nici pe sambata, 16] )
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • In primul rand LA MULTI ANI la toata lumea AN NOU FERICIT !!!

                            Eu sunt totusi de parere ca nu trebuie sa chemam noi pe nimeni, vine cine vrea , la intalniri se vine din placere nu din obligatie ... si relax, de baut este

                            Intalnirea se va tine la locul bine stiut de toti , desi eu propun ca ceea din 13.01.2010 sa o tinem la Stadion unde a avut loc prima intalnire LC Sibiu , ramane sa discutam locul si ora exact la intalnirea de sambata asta .
                            sigpic

                            Comment


                            • LA MULTI ANI' si multa sanatate '...si la cat mai multe intalniri'...
                              ...vasi' am facut rost si eu de un telescop de capota dar nu am prinderile'...nu ma ajuti si pe mine'...te rog frumos'

                              Comment


                              • Acuma, va dati seama ca nu e nimeni obligat, dar frumos ar fi sa venim toti, adica , mna, e o aniversare importanta a LC SIBIU!
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google