Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steguletele sunt foarte faine...Daca se mai pot face..As mai dori..

    Comment


    • Foarte frumos ieri si chiar daca a fost un frig de iti ingheta inima in piept tot ne-am adunat foarte multi. Multumim sorine pentru stegulete foarte reusite.

      P.S. : Care mai vine la intalnirea de la brasov dar de duminica sa nu merg singur??
      CrAzY_WolF

      Comment


      • Deci, pentru sambata, o sa mai fac stegulete!
        razzvy si CrAzY_WoLf, posturile si problema a fost mutata la discutii generale!Acolo e locul ei!
        Last edited by sibianul; 7 February 2010, 19:11.
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • merci mult pentru poze:P cj09YCE si sb89LOR va saluta si speram k ne mai vedem si la brasov

          Comment


          • unzomby, chiar daca eu am lipsit (din motive tehnice), ma bucur de faptul ca ai fost primit cum se cuvine de colegii mei, carora le multumesc inca o data de ospitalitatea impamantenita a sibienilor, si ne bucuram impreuna ca ti-a placut!
            Acuma, eu sper ca si sb89LOR, Loredana, sa vina in mod regulat la intalniri!
            Pana la urma, conteaza cui ii place atmosfera de la intalnirile noastre si, mai important........cine va mai reveni!
            Last edited by sibianul; 7 February 2010, 23:22.
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • Originally posted by CrAzY_WolF View Post

              P.S. : Care mai vine la intalnirea de la brasov dar de duminica sa nu merg singur??
              Si-au mai anuntat prezenta,la intalnirea de la Brasov, duminica: Marian; cristivsb si parca Bebel

              Stegulete mai sunt facute pentru: 21 ADY; Marian si Bad_Wolf. Sambata le primiti ( 13 lei/ bucata)
              Last edited by valeriu61; 7 February 2010, 23:22.
              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

              Comment


              • si eu vreau 2 stegulete ...ce pret ?

                Comment


                • Salut, sunt Catalin ( SB 76 PRV ), cum as putea sa iau legatura cu Nea Marian ( SB 18 SEV )? I-am facut niste bucsi, dar nu pot veni sambata la intalnire si as vrea sa i le dau. Imi puteti da un numar de telefon?

                  Am primit un mesaj privat, dar din greseala, l-am sters, nu am vazut decat titlul, mi-l mai poti trimite o data, te rog?

                  Am aflat numarul, multumesc, Cristivsb!
                  Last edited by catalin prv; 8 February 2010, 17:12. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • si eu vreau 2 stegulete.

                    Comment


                    • Am o intrebare : cand se mai fac ecusoane?, as dori si eu unu daca se poate ..

                      Comment


                      • cine stie la ce pret sun ecusoanele si steguletele ????

                        Comment


                        • ecusoane = 6 lei
                          steguletele = 13lei
                          Pret de criza
                          CrAzY_WolF

                          Comment


                          • Salut. in 14 /02/2010 este intalnirea de la Brasov??
                            Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                            Comment


                            • lupule ai vreo mostra cu stegulete?macar sa vedem cum arata?

                              Comment


                              • Nu eu le vand domnu sorin (sibianul) si o sa vezi sanbata la intalnire.
                                CrAzY_WolF

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google