Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da foarte frumos ieri intradevar cam frig,sincer am ramas cu gndul la motorul acela.
    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

    Comment


    • si azi e si mai frumos pana la urma o sa tina vremea buna cu noi, cel putin pana in 25
      In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

      Comment


      • .

        Originally posted by Ma_shina View Post
        si azi e si mai frumos pana la urma o sa tina vremea buna cu noi, cel putin pana in 25
        Daca ploua in weekend-ul de la sfirsitul lunii ,cind e intilnirea aeromodelistilor la Ripa Rosie liga Sebes Alba... ,asa ca pune o vorba buna pe la cineva acolo pe sus.
        Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

        Comment


        • intilnire cam racoroasa dar va venii si vremea buna pina atunci ne incalzim cu pozele facute,sint extraordinare mai ales cele ale lui huffy,sa traiesti la mai multeeee...
          sigpic

          Comment


          • nuuu.... nu mai are voie sa fie urat afara de-acum sa fie doar cald si soare...
            In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

            Comment


            • nah, chiar acuma nu se tine intalnirea când voiam să venim şi noi... Nu ne întâlnim pe centru la un suc sâmbătă după masă? sau in altă zi... eu cu rebe suntem in judeţ de joi până luni. venim oricum pe la sibiu dacă e frumos să mai vedem centrul.
              sigpic

              Comment


              • mAH.....MAREOM.....te astept pe la Kaufland ;a Medias...... sa vorbim......
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • de un suc tot ne facem vreme cumva
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • pentru colegii de club din alte judete, avem oricand timp cel putin eu, ca sunt studenta...
                    In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                    Comment


                    • pai daca vreti sa fiti special quest la intalnire sunteti bine veniti, ca iesim sambata la un suc acuma este de la sine inteles

                      later edit: cap de sita cum sunt eu de fel, am uitat ca sambata nu se tine intalnirea, deci ramane pe joi sau vineri
                      Last edited by cristivsb; 18 April 2011, 00:24. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • eu ma gandeam sa ne intalnim vineri, ca sa aibe timp joi sa se odihneasca, iar sambata sa ne ocupam toti de ultimele pregatiri pentru Paste.

                        facem o intalnire undeva, in Piata Mica, la fel ca anul trecut?
                        In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                        Comment


                        • Noua ne-ar fi super vineri. Nu de alta, dar inca nu stiu cand ajungem joi. Stabiliti voi care doriti sa iesiti la o cafea vineri o locatie si o ora si noi ne vom conforma
                          sigpic

                          Comment


                          • Deci pentru toti cei care vreti sa ne mai intalnim o data inainte de Paste, vineri seara la ora 8 facem o intalnire in Piata Mica si mergem la un suc sau o pizza.
                            Cine vrea sa vina sa mai povesteasca cu Mareom, pana la 8,30 sunt asteptati in piata, dupa aceasta ora ne auzim la telefon sa vedeti pe unde suntem.
                            Va asteptam.
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • incepem lista? de data asta vin clar, ca e si vreme frumoasa....

                              1. Ma_shina
                              In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                              Comment


                              • 1. Ma_shina
                                2. vyp75
                                3. cristivsb
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google