Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut !
    Sunt si eu incepator pe forum-ul asta si as vrea sa stiu si eu cand o sa mai fie inca o Intalnire Logan club Sibiu.
    Mersi

    Comment


    • Salut nellusb bine ai venit pe forum, te asteptam la intalnirile noastre din Valea Aurie in fiecare sambata la ora 17 . Prin ce zona stai ? .... Noi ne intalnim langa terenul artificial de fotbal din vale.
      sigpic

      Comment


      • Mai 1 zi pentru a va inscrie masina la una din urmatoarele "probe".
        Mai multe detalii aici.
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • nellusb esti binevenit la intalnirile logan club Sibiu.
          Simbata intalnire in Valea Aurie, ora 17
          Hai baietii, care va inscrieti la probele propuse de Cristi_xp mai sus?
          Last edited by valeriu61; 10 June 2008, 21:13.
          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

          Comment


          • CristiXP, daca aveam ceva modificari mai frumoase la masina, ma inscriam si eu. Dar am mea e simplista, si imi place asa cum e. Ms oricum de invitatii

            Comment


            • Pentru cea mai curata ,cea mai putin tunata ,cea mai originala sau alte criterii ,nu se pot face inscrieri?Pai n-am unde sa bag MCV-ul...........
              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

              Comment


              • Uitati cum sta treaba: Sunt multi useri sibieni (banuiesc), care nu indraznesc sa vina la intalnirile noastre, gandindu-se probabil ca ei nu au loganul modificat (tunat), ci original fara modificari. Vreau sa le spun ca nici noi nu avem nu stiu ce tunninguri si ca nu acesta este criteriul pentru a fi primiti printre noi.
                Noi primim in randurile noastre pe orice om (barbat sau femeie), civilizat, posesor de logan si alte marci, interesat de logan club.
                Aici veti gasi prieteni adevarati. Indrazniti si luati legatura cu noi. Va asteptam!
                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                Comment


                • Frumos zis valeriu61...Nu le avem prea departe de stock, si ce modificari avem sunt inca minimaliste fata de un tuning adevarat, dar le facem dupa gust si buzunar
                  la concursul de mai sus m-am inscris si eu, mai ales ca azi mi-am schimbat boxele spate... ;)). Poze la my ride si sistemul audio detaliat pe thread-ul cu concursul ;)
                  sambata voi fi la intalnire...Si duminica voi fi iar in sibiu ca vin ai mei acasa din germania si trebuie sa ma vad cu ei acolo sa iau mai multe chestii aduse de ei ;))
                  Life is short...play more!
                  http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                  Comment


                  • Foarte bine ai facut ca te-ai inscris.
                    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                    Comment


                    • www.imbunatatiri-logan.tk

                      Comment


                      • Am vb cu djtaotao....Si s-ar putea duminica sa-mi fac masina la el...Tre s vb cu el maine sa vedem daca se poate, ora si etc.....;))
                        ia vedeti, ca e zi de salariu...Nu va intereseaza si pe voi ceva de la el?
                        merem in grup daca e ;))
                        ne vedem sambata breteni;)
                        eu vreau kit-ul de CB, lumini bord albastru cu ace rosii, martor usi deschise, atentionare viteza excesiva si la stergatoare ;))
                        Last edited by bolo; 12 June 2008, 19:23.
                        Life is short...play more!
                        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                        Comment


                        • Mi-am rezolvat si eu cu sistemul audio, va arat sambata.
                          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                          Comment


                          • M-ar incanta si pe mine ,activarea calculatorului , dar o mai aman ,in schimb i-am mai tras un rand de halogene , plasate dupa grila din bara ,arata zic eu super fain , aproape ca un pom de iarna cand sunt toate aprinse .......
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                            Comment


                            • 1- cristivsb

                              Ajung insfarsit.

                              Comment


                              • 1. Cristivsb
                                2. Valeriu61
                                3. ...........
                                Maine eu si cristivsb o sa va aratam tricourile logan club.
                                Last edited by valeriu61; 13 June 2008, 22:50.
                                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google