Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ReBe View Post
    Vreau si eu la Balea!
    Pai si cine trebe sa iti semneze biletul de voie ? ) Hai ca punem mana de la mana si adunam de o mita :P
    Degeaba gandesti daca esti prost!

    Comment


    • Pai sa vedem ce face bolo... poate... :-" Ca na, e nasol fara mijloc de transport ;))
      Oricum... La Bazna... Nu renunt la costumul de baie!
      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

      Comment


      • ReBe , sfatul meu este sa mai lasi bautura deoparte si sa cumperis si tu un logan acolo
        ps : glumesc sper sa nu te superi
        ps2: cu Anca ati mai vb ? Mai vine la intalniri ?
        Degeaba gandesti daca esti prost!

        Comment


        • Eh, mi-ar prii un golanel SH... Dar la banii care e dispus TATI sa dea pe masina... Nu prea cred ca-mi permit (1500-2000 oiro). Oricum mi-a promis o masinutza noua peste vreo 2 ani... Of, ce-mi merge gura, si eu nici nu m-am apucat de scoala de soferi, nici macar nu am condus vreodata!
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • In cazul acesta, trebuie sa te invatam sa conduci.
            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

            Comment


            • Mai baieti, pentru noiembrie, de saptamana viitoare incolo, la mine nu prea e nimic sigur, daca plec in germania, cand plec si cat o sa stau acolo.
              is deacord cu orice data si ora stabiliti voi pentru intalniri, si pentru cei din pitesti etc, doar sa vad daca pot si eu sa fiu in romania ca sa ajung.
              in seara asta dupa 7 is in sibiu, la cel care mi-o montat statia si subwooferu, ca mi-am schimbat HU
              asadar, JVC-ul meu e de vanzare, dar asta ramane sa stabilesc in seara asta, l-as da cu 180 leuti, asa ca e SH, desi merge impecabil si scoate bine pe boxe, doar ca e folosit ;)
              Life is short...play more!
              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

              Comment


              • Si io cu cine votez? Sambata sunt in sibiu,locul il stiu de adunare ,ora?17 sau 16 sau o stergeti la balea sau bazna .........Sau?????????
                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                Comment


                • Sambata 8 noiembrie , ne intalnim in Valea Aurie. Propun ora 16. Ce spuneti ,este oportun sa decalam cu o ora, ca sa prindem ceva lumina?
                  Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                  Comment


                  • Pai la Balea / Bazna ramane sa vedem weekendul celalalt ca atunci vine Need4speed , weekendul asta ne vedem in Valea Aurie , eu totusi propun ora 16 sa mai prindem lumina ! Ce ziceti ???
                    sigpic

                    Comment


                    • Si pt mine ar fi mai bine ora 16, poate mai reusesc si eu sa ajung. Si e bine sa prindem ceva lumina.
                      Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                      Comment


                      • Asa asa eu numa in weekendu de saptamana viitoare ajung in sibiu in 15 parca , scuze daca vam indus in eroare ma bucuram si eu ca ajung la intalnire cu 2 saptamani inainte numa
                        Degeaba gandesti daca esti prost!

                        Comment


                        • Originally posted by valeriu61 View Post
                          In cazul acesta, trebuie sa te invatam sa conduci.
                          Eh, problema e ca nimeni nu ma lasa la volan fara frana de mana trasa...
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • Si io zic ca e ok ora 16
                            POt sa ajung si eu sambata asta ca doar stiti la mine e mai greu cu lucru
                            sper sa ne adunam cu totii si sa avem o vreme buna
                            Last edited by valeriu61; 7 November 2008, 12:12.
                            1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
                            ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

                            Comment


                            • Da io zic ca e ok la ora 16 si sper sa ajung si io ca is plecat din localitate
                              sper sa avem vreme buna si sa fim cu totii
                              Last edited by valeriu61; 7 November 2008, 12:13.
                              1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
                              ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

                              Comment


                              • Io sper sa ajungem si noi, io si rebe, ca maine pe la 3 si ceva dupamasa plecam spre bucuresti. Sa vedem daca plecam inapoi sampata pe la pranz sa ajungem pe dupamasa, sau daca plecam duminica...Ramane de vazut si vorbim la telefon.
                                si vand intr-adevar JVC-ul meu, 170 lei, ca sa scap de el, nezgariat, nelovit, in stare perfecta de functionare, doar ca l-am folosit un an, mai am si garantie la el, cu toate accesoriile si manual ;)
                                Life is short...play more!
                                http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google