Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu ma pun pe lista de acuma : deci sambata sau duminica cand vreti eu vin la intalnire , sambata dimineata la ora 9 merg pentru ITP la emilian acuma mi sa confirmat programarea si pe urma sunt liber
    Degeaba gandesti daca esti prost!

    Comment


    • OK. Domnilor, duminica avem musafiri, LGC Pitesti si Mioveni, in jurul orei 13.
      Astazi la 17,30 vine vali007. Va invit sa veniti care vreti si aveti timp.
      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

      Comment


      • Frumoasa intalnire am ratat! Speram sa ne luam revansa azi! Ne vedem in seara asta
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • DECI rezumat azi ne vedem la 17:30 in parcarea de langa cabana Valea Aurie, invitat special VALI007 si vor participa :

          1. Valeriu61
          2. Bolo
          3. Rebe
          4. Bad_Wolf
          5. Tokragua
          6. Cristivsb ... Powered by Andreea
          7. .....
          8. .....
          sigpic

          Comment


          • Intalnire (fulger) LC Sibiu (NR.38) 10 noiembrie 2008, invitat special vali007.
            Au fost prezenti vali007, Bad_Wolf, valeriu61, Tokragua.
            Ne-am bucurat sa ne revedem cu Vali, care a ramas un prieten de nadejde al loganclub Sibiu.
            Attached Files
            Last edited by valeriu61; 21 January 2009, 12:05.
            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

            Comment


            • Nu putea sa fie Agnita mai aproape de Sibiu , macar cu 62 de km ,.......... Eram si eu prezent cu voi,va grupati destul de bine la intalnirile blitz ,felicitari , dar daca ii duminica intalnirea cu musafiri, vin mai de dimineata la o raita prin targ si sunt prezent, 75% sigur .............
              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

              Comment


              • Sapca cu logan club steag cu logan club ) baietii mai trebe lenjerie de pat cu logan club )
                Degeaba gandesti daca esti prost!

                Comment


                • Baietii de la Iasi au steaguri cu Logan Club, pe care le flutura cu mandrie prin oras.
                  Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                  Comment


                  • Samabata vin sigur da duminica nu stiu sigur ca lucrez pan la 4 da fac io cva sa vin
                    1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
                    ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

                    Comment


                    • Salutareeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!
                      Hai ca am avut o gramada de treburi! Dar gata!!!!!!!!!!!!!!
                      Bolo : misto "raliu" pe valea oltului!!!!!!! Deabia am ajuns la tara!!!!!!!
                      Dar gata cu povestile:ne vedem sambata la intalnire....... Sau prin Medias!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      Dragilor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! Ne vedem la intalnire!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • Sibianul-e bine ai revenit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Te asteptam sambata la ora 16.

                        Propun sa discutam despre "programul" zilei de duminica cand vor veni in vizita colegii nostrii de la Pitesti si Mioveni . Incep eu acum cu cateva ideii , in afara intalnirii propriu zise din parcarea din langa cabana Valea Aurie propun o plimbare prin centru( Piata mica, Piata mare) niste poze cu masinile (in Piata Mica putem intra in parcare) si dupaia daca ni se face foame o vizita la Real-Mall +ca acolo avem loc de parcare etc. ..... Ar fi fain o "defilare in coloana " cu masinile prin Sibiu .

                        Asteptam propunerile vostre !!
                        sigpic

                        Comment


                        • Cei din Mioveni se pare ca nu pot veni duminica asta, ci cealalta in 23, asa ca am vorbit cu viorelu, de la Pitesti, si s-ar putea sa amanam pe 23. Oricum vom vedea sigur pe vineri.
                          sambata, se tine intalnirea obisnuita, la ora 16, in Valea Aurie
                          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                          Comment


                          • Ok deci sa vedem care vin sambata la 16 ,incepem THE LIST !!!!

                            1. Bad_Wolf
                            2. Valeriu61
                            3. .........
                            sigpic

                            Comment


                            • 1. Bad_Wolf
                              2. Valeriu61
                              3. need4speed
                              Degeaba gandesti daca esti prost!

                              Comment


                              • 1. Bad_Wolf
                                2. Valeriu61
                                3. Need4speed
                                4. Cristivsb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google