Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Noi va primim cu drag cat de des vreti...
    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

    Comment


    • sal sunt nou pe formu acesta si mar interesa daca asi putea participa si eu la intalnirea asta dar masina mea inca nu i tunarita si sunt din alba iulia si asi vrea sa ma anunte cineva cand se mai fac intalniri plz

      Comment


      • Dragul meu coleg, esti binevenit la intalnirile noastre!
        Intalnirile se fac la Sibiu, in fiecare Sambata la ora16 in parcarea de langa cabana Valea Aurie!
        Inainte sa vii da un PM oricarui membru si-ti va explica exact unde!
        Deci mai avem un nou coleg din Alba!!!
        Sa traiasca!
        Apropos: nu conteaza daca nu ai masina tunata!
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • Astazi 10 ianuarie, de la ora 16, va avea loc a doua intalnire LoganClub Sibiu, din acest an.
          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

          Comment


          • Imi pare rau ca n-am putut veno, dar inventarele astea ma omoara in perioada asta!
            Astept sa vad pozele si povestile de la intalnire
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • Sorry ppl, nu cred ca o sa am timp sa pun azi pozele sus, si nici maine... Musafirii astia ma omoara Promit ca le pun cat mai repede posibil. Scuzele de rigoare!
              Sa nu uitam sa precizam ca a fost superba intalnirea... Si saptamana viitoare... MEDIAS!

              1. ReBe
              2. bolo
              3. blackufo & Didi & Cristi
              4. sibianul
              5. valeriu61 & Tatiana
              6. tokragua & Cristiana
              7. Bad_Wolf
              8. cristivsb & andreeavsb
              9. ovy22@

              bojan_mihai84, te asteptam si pe tine!

              cristivsb, zi-ne si noua daca ti-e imposibil sa vii. Si pe andreeavsb o primim si fara tine, sa stii!


              Promit ca incerc sa nu ma supar Glumesc, stati linistiti, va astept cu drag, dar am intelegere.
              Last edited by ReBe; 11 January 2009, 11:30.
              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

              Comment


              • Intalnire LoganClub Sibiu din 10 ianuarie 2009 (NR.2-2009) (NR.49)
                Gerul nu ne lasa in pace, dar noi nu ne lasam. La intalnirea de astazi au participat: Bad_Wolf, bolo, ReBe, tokragua, cristivsb, valeriu61, marian, radusb.

                A treia intalnire din 2009, va avea loc, sambata 17 ianuarie la Medias.
                Attached Files
                Last edited by valeriu61; 21 January 2009, 13:46.
                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                Comment


                • felicitari ptr. a doua intalnire, a treia am inteles ca ii la Medias dar a patra ii la Agnita, am sa va spun si motivul ,dar pe intrati pe discutii gen . Sibiu , cei care o sa ajunga la Agnita o sa aiba parte de cea mai tare primire........
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                  Comment


                  • Ne confirmam prezenta, dar sa vedem cu ce ajungem

                    Comment


                    • domnule @BLACKUFO, o asa invitatie nu se refuza!(zic eu)
                      Domnilor, vad ca de frig n-ati inghetat, de vorbit ati povestit, cu rarerea v-ati dat, deci cred ca a fost fain la intalnire !
                      Sper sa termin cu inventarele ca deja disper!
                      Bravo voua!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • Cateva poze de la intalnirea de pe 10 ianuarie:
                        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                        Comment


                        • Cateva poze de la intalnirea de pe 10 ianuarie, prima intalnire la care am ajuns inaintea d-lui Valeriu
                          Attached Files
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • Am parbrizul crapat cupit mai bine zis am full casco si vreau sa il schimb ce firme care lucreaza bine si de incredere cu acest profil sunt in Sbiu si daca accepta plata de la Unita ?

                            Comment


                            • LA MULTI ANI LOGAN CLUB SIBIU!!!

                              Pe data de 13 Ianuarie 2008 a avut loc prima Intalnire Logan Club Sibiu. Imi pare rau ca nu voi fi cu voi sa sarbatorim primul an de Logan Club in Sibiu.

                              Comment


                              • domnilor ,va place sub ce forma merge site-ul acum , ii varza de cluj,pai nu mai poti vedea o imagine ,un post nou , ce dumnezeu, domnilor luati masuri ,ma chinui de 2 ore sa vad ce mai este nou si pe cuvant in forma asta ii total aiurea...........sper sa ma auda cineva ,.............aloooooooo
                                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google