Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • EU sambata 17 Mai voi fi la Felix, la intalnirea nationala de vest, asa ca nu voi fi in Sibiu.
    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

    Comment


    • Oameni buni, cum e mai bine sa ne intalnim ca sa fim mai multi, sa nu existe treburi care sa ne retina, macar o ora. E bine sambata seara( cu o iesire undeva in oras la o terasa daca vine caldura) sau tot asa pe la ora 17. ce ziceti?. Si evident luam si consoartele, ca sa nu zica ca de ele nu avem timp
      Last edited by cristivsb; 12 May 2008, 22:26.

      Comment


      • Count me in....doar s aflu cu 1 ora maxim inainte, cat fac d la medias pan la SB
        sau daca se va face frumos...poate un gratarel ceva...
        Life is short...play more!
        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

        Comment


        • BIne ai venit pe forum adriancammaro.Intra in contact cu noi.
          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

          Comment


          • Dupa cum am mai vorbit cu VALERIU61 incerc sa ma alatur temporar sau de tot Sibiului..cel putin pana in 18 iulie..Sa zicem ca sunt in interes de serviciu pana atunci..dar cu loganurile tot se lasa cu intalniri, gratare si mai stiu eu ...oricum nota 11 pentru sibieni ..Sunt mai calmi si mai cu capul pe umeri fata de cei de pe la mine..si nu ma refer la loganistii pe care ii cunosc..ci la oameni in general! Oricum e de povestit dar pana la urma noi sa fim sanatosi , masinile intregi si fara puncte si bani in contul militienilor..decat daca au dreptate ei..)

            Comment


            • Bun venit arkadyema. Te asteptam la intalnirile noastre. Apropo: unde lucrezi?

              Comment


              • Ti-am raspuns pe Private..Multumesc pentru WELCOME!!Abia astept o "golaneala" intre sibieni!!Bafta!

                Comment


                • Bine ai venit arcadyema. Te asteptam printre noi.
                  Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                  Comment


                  • Domnu valeriu61, drum bun maine...si sa-mi ziceti si mie pls cum a fost cu instalarea sistemului audio...ati zis ca o sa-mi ziceti cum lucreaza tipu...
                    si maine ( sambata ) cum a ramas pana la urma...e ceva la SB sau nu? :-??
                    si dom valeriu, un autocolant sau 2, si pt parbriz, cu logan club.....d unde pot face rost?
                    Last edited by bolo; 16 May 2008, 08:36.
                    Life is short...play more!
                    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                    Comment


                    • Dragii mei sibieni, maine la ora 5 am taiat-o spre Felix unde am sa va reprezint la marea consfatuire de vest, logan club. Am promisiunea de la KeanuRev ca-mi aduce stickere si am sa va dau, cui vreti. Sa ne vedem sanatosi dragilor!
                      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                      Comment


                      • Drum bun valeriu. distractie faina pe acolo, si spor la "citit" ) . Baieti maine eu nu cred ca voi ajunge la intalnire. O lasam pe data viitoare?

                        Comment


                        • Si io zic la fel...mai bine weekendul viitor...vine si valeriu...ne strangem si noi mai multzi...imi lipesc si eu stickerele aduse de el ...
                          mai avem o saptamana si vedem si cine mai vine...poate vine si bretenu meu, de data trecuta cu masina lui ( golf 5 ) , cum ziceati voi cu coltul ala pt special guests...
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • Sper sa ajung si eu.......
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                            Comment


                            • DIn pacate nu am reusit sa ii dau Stickere lui valeriu ca.. nu erau gata de la plotter o sa ii trimit sapt viitoare prin posta. Imi cer scuze pentru intarzieri.
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • Dragilor, am ajuns! Cum a spus si KeanuRev o sa avem pana sambata stickerele. Despre intalnirea de la Felix, impresii maine, pentru ca acuma ma arunc in pat! Noapte buna!
                                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google