Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baieti, se mai face intalnirea sambata?
    Hai ca incep eu o lista:

    1. Vali007;
    2.......

    Comment


    • Eu sunt prezent , sper ca vii si tu Bolo sa-mi aduci pleoapele

      1. Vali007
      2. Bad_Wolf
      3. ..................
      sigpic

      Comment


      • 1. Vali007
        2. Bad_Wolf
        3. Cristivsb

        Comment


        • Acum am ajuns si eu acasa. Normal ca sambata ne vedem. jac, eu am stickere!
          1. Vali007
          2. Bad_wolf
          3. Cristivsb
          4. Valeriu61
          Last edited by valeriu61; 5 June 2008, 19:02.
          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

          Comment


          • S-ar putea sa sar si eu in schema,nu promit numic..........
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

            Comment


            • Lojik ca vin si eu...Auzi
              aduc pleoapele bad_wolf, chit ca ploua o sa vin...
              @ jak...Vezi ca la ora 16 sambata baietii din bucuresti au intalnire...La polivalenta, in parcarea de langa sala polivalenta...Unde vezi multe loganele aia is ei...Am dat un link mai sus cu forumul lor...Vorbeste cu ei acolo daca e sa te duci la buc la ei ;)
              Life is short...play more!
              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

              Comment


              • Nu uitati de intalnirea de astazi 07 iunie 08, ce are loc in Valea Aurie, langa terenul de fotbal.
                Asteptam atat membrii cei vechi cat si pe cei care n-au fost inca deloc.
                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                Comment


                • Au mai ramas 3 ore !!!
                  sigpic

                  Comment


                  • Dragilor acum am ajuns de la lucru,rupt in doua, ati reusit sa va faceti timp ,ptr. Intalnire? Sper ca pana data viitoare sa ajung ,dar numai cu folia montata...Apropo, in ce data trece turul ciclist prin TRANSFAGARASAN ? Haideti la o tura prin BALEA , asta daca nu a fost azi........
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                    Comment


                    • Si a fost si intalnirea din 07 iunie 08 (NR.14) Din pacate au lipsit mai multi cu treburi.
                      In prima poza de la dreapta spre stanga: valeriu61; Vali007; Bad_Wolf; cristivsb; bolo; si tokragua in poza 2.
                      Din pacate pentru noi Vali007 v-a pleca saptamana viitoare la Iasi.
                      Attached Files
                      Last edited by valeriu61; 20 January 2009, 12:47.
                      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                      Comment


                      • Nu e nici o problema Valeriu, la cat m-am plimbat in ultimele luni nu e exclus sa va mai fac vizite.

                        Comment


                        • Faine pozele, faina vremea pana o inceput sa ploua de ne-am adapostit la un suc ;))
                          dar ma enerveaza un lucru : de fiecare data am cea mai murdara masina de acolo...De fiecare data trebuie sa ma prinda ploaia ori pe drum ori cand plec din medias...
                          si nu va fie teama, mai ales tie bad_wolf...nu o sa cada pleoapele, ale mele au la activ 6 000 km si temperaturi intre -15 si + 40 ;)
                          Last edited by bolo; 8 June 2008, 03:39.
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • Blackufo : Pacat ca nu ai reusit sa vii, oricum pentru tine si bolo e mai greu pentru ca stati mai departe si ar fi ceva drum de parcurs.
                            Ideea cu o intalnire pe Transfagarasan e foarte buna, dar trebuie fixata intr-o zi perfecta din punct de vedere meteorologic, adica soare 100% si inca ceva: neaparat neveste, prietene etc.
                            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                            Comment


                            • Bravo baieti. Felicitari pt pleaoape bad_Wolf si Valeriu61 pana acum nu ti le-am vazut.
                              Bad_Wolf: pe rosu le sta forte bine.
                              Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                              Comment


                              • Intradevar, ne-am facut loganurile domnisoare punandu-le pleoape. Te asteptam data viitoare.
                                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google