Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vin si eu.
    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

    Comment


    • Cu scuzele de rigoare ,acum am ajuns acasa de la serv,dar incerc sa ma revansez cu proxima ocazie, va fost frig ?, va trebui sa venim cu ceaiul in termos la urmatoarea intalnire daca tine frigul asta.......
      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

      Comment


      • Abia astept sa vad pozele de azi...
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • Poze de la intalnirea din 20 09 08. (NR.30) A fost frig, chiar mergea un ceai la termos, in rest toate bune. A, m-am dat cu dieselul remapat al lui ovimiha si pot sa spun ca se simt calutii in plus, buna treaba!
          La intalnire au fost Bad_Wolf, ovimiha, valeriu61, cristivsb, Tokragua, ovy22@.
          Attached Files
          Last edited by valeriu61; 21 January 2009, 10:43.
          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

          Comment


          • Tokragua, a iesit superb semnnul ala de pe usa! Arata misto rau!
            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

            Comment


            • Merci, si mie imi place cum a iesit. Pare el mic dar e bun ca iti tine si usa lipita de masina
              o/__\o
              (Oo\=^=/oO)
              ..U.........U...

              Comment


              • Stimati Loganisti,poate stiti poate nu...Cei din Piatra Neamt si cei din Galati organizeaza o intalnire in zona Moldovei.Cine e interesat de distractie si voie buna este asteptat la Piatra Neamt .
                sigpic

                Comment


                • Stimati Loganisti,poate stiti poate nu...Cei din Piatra Neamt si cei din Galati organizeaza o intalnire in zona Moldovei.Cine e interesat de distractie si voie buna este asteptat la Piatra Neamt .
                  Pazea ca vine AND-ul

                  Comment


                  • Salutare baieti stau mai prost cu postatu ca mi s-a stricat calcu . Parca toate ma lasa acu 2 sapt mi s-a stricat masina acum calcu. nu mai am lovele ) stiti cum e un necaz nu vine singur . Multumesc lui Bolo pt boxe sony xplod merg beton , aaaa si rebe sa nu uiti de ce mi-ai promis ) glumeam ne vedem la urmatoarea intalnire pana atunci numa bine.
                    Last edited by valeriu61; 25 September 2008, 11:06.
                    1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
                    ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

                    Comment


                    • Se aud zvonuri ca sambata ar fi drum de Sibiu,va-ncumetati la o iesire ,vin cu cafea calda, ceaiul nu imi place ,.............Toate bune , apropo cine merge la Piatra-Neamt?
                      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                      Comment


                      • ovy22@, din pacate eu nu pot ajung sapt asta la Sibiu pt ca nu am mijloc de transport in primul rand... Si s-ar putea nici saptamana viitoare Decat daca se ofera careva sa vina dupa mine si sa ma si aduca inapoi... Asa ca fundita ramane pe mai incolo! App de fundite, nu punem una si pe sigla?
                        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                        Comment


                        • Imi pare rau Rebe ca nu poti ajunge la intalnire , dar exista data viitoare
                          Deci, hai sa facem o lista pt.Intalnirea de maine :
                          1. Bad_Wolf
                          Last edited by Bad_Wolf; 26 September 2008, 12:28.
                          sigpic

                          Comment


                          • Distractie placuta maine, guys! Sa speram ca saptamana viitoare o sa fie si Bolo prezent si poate ne hotaram sa ne intalnim in Medias... Desi mare lucru de vazut n-ar fi... Sau poate tine vremea cu noi si punem de-un picnic, asa, de sfarsit de vara!

                            Sanatate!
                            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                            Comment


                            • Daca se organizeaza o intalnire si la Medias si nu sunt plecat din oras paote ajung si io la intalnire!!!!!!!!!!!!!!

                              Comment


                              • Baieti, eu sunt la Trieste..Imi pare tare rau ca nu sunt prin Agnita... Ma intorc in tara in 7 octombrie si in primul weekend, adica cel cu 11 oct, o sa fiu la Agnita si vreau sa vin la intalnirea Logan Club..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google