Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ai pm vyp75
    Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

    Comment


    • Originally posted by `dada View Post
      servus colegi loganisti! acum am certitudinea ca joi seara spre noapte ajung in medias (asa cum anuntase Rebe). de vineri dimineata sunt oricand dispusa la o intanlire "fulger" cu loganistii care vor sa ne cunoastem inaintea evenimentului de la sibiu, la un suc, o bere (fara alcool pt soferi), o samanta, o atentie eu garantat ma voi intanli cu Rebe vineri sau sambata.
      Pai ia-o pe Rebe & Bolo daca vrea sa vina si haideti in sat la noi la Sibiu,gasim noi un pub sau un club mishto sa ne petrecem
      sigpic

      Comment


      • Sa inteleg ca se organizeaza ceva la noi in Medias?

        Comment


        • da da da.....ma descurc eu in cele 5 zile cat stau in medias s`or gasi cateva ore sa ne cunoastem la un suc
          sigpic

          Comment


          • 5 zileeeeeeeee staiiiiiiiiiiiii ????????? pffffffffffffffffffffff
            ps. si schimbati si motorizarea la profil :P
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • offffff jokere nici aici nu scap de tine o sa imi simti lipsa de la fulgere sa inteleg? stau de fapt de joi seara pana marti dupa amiaza.
              motorizarea si poza o sa le schimb cand imi fac golanca fata de bucuresti)
              sigpic

              Comment


              • aaaam inteles !capace cromate.. , coditza de rechin , bece albastre...inteleg !! scz de off
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • pai eu cu ce trebuie sa ma imbrac' k' sa ies in evidenta'...sau primesc ceva de moca'...

                  Comment


                  • Baaai, voi astia de la Bucuresti, si aici ati venit cu off-topic-urile voastre sa ne stricati topicu'?

                    Bine mai, bine, fie, nu veniti sambata... Dar la un fulger vineri seara se baga cineva? Sau voi n-aveti carburant sa veniti asa departe?
                    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                    Comment


                    • Paula , adu' si tu musafirii la Sibiu sa vada capitala culturala a Romaniei , eu ma bag , sunt in concediu dealtfel, toata saptamana
                      sigpic

                      Comment


                      • bah voi v-ati inteles sa organizati toate in weekendu asta cand sunt plecat?
                        atunci sa faceti poze si filme la greu si pt mine.

                        Comment


                        • Oricum vine dada duminica, si sper ca si sambata, dar eu ziceam de ceva fun vineri seara

                          andy, noi am stabilit evenimentul de acum aproape o luna... tu ti-ai panificat prost plecarea!
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • pt medieseni: ne putem intanli zilnic daca vreti de vineri pana marti la pranz) sa inteleg ca sunt tare asteptata la voi acolo
                            @Bad_Wolf: vin si la sibiu duminica, dar doar ca spectatoare. trebuia sa sustin loganistii bucuresteni, dar ceva imi spune ca nu o sa am pe cine sustine din bucuresti
                            sigpic

                            Comment


                            • Dada & Rebe haideti vineri seara in Sibiu, mergem sa party pe undeva, bagam un "turneu" prin cateva cluburi
                              sigpic

                              Comment


                              • E, lasa, veniti voi la Medias, ca noi aveam doar 2 picioare, nu si 4 roti, ca voi!
                                Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google