Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NU UITATI !!!! Maine seara la ora 19:00 in parcare la Kaufland !!! Avem o intalnire !!!
    Nu-i bai...

    Comment


    • poate d-au si eu o fuga maine seara pe la voi sa vad cu ce va mai laudati
      Logan PH2 - 1.6,16v
      Logan PH1 - 1.6 MPi

      Comment


      • si-a luat marian subwoofer .
        te asteptam cu cea mai mare placere . te rog eu sa nu uiti sa ne aduci si noua un scris cu LOGAN cu rosu pt parbriz
        Last edited by FlorianYFL; 28 July 2010, 00:51. Reason: Automerged Doublepost
        Nu-i bai...

        Comment


        • repede dai cu goarna ca mi-am luat subwoofer ) oricum il aratam daca vroia cineva sa stie :P si abia astept sa ne gasim... :P cine mai vine?poate suntem mai multi si noi
          Keep It Real! Keep It Simple!
          sigpic

          Comment


          • bai deseara iau si eu subu sa il punem la tine la o proba si facem si un mic video sa vada baietii cum se aude
            Nu-i bai...

            Comment


            • da..si cu ce inregistram?ca sa se auda basu...ca asa poti sa faci cate video-uri vrei...da daca nu se aude bine degeaba
              Keep It Real! Keep It Simple!
              sigpic

              Comment


              • cu telu man ala smecher al tau de sta non-stop pe mess
                Nu-i bai...

                Comment


                • florian ma iei si pe mine?ma suni cu o juma de ora inainte sa pleci

                  Comment


                  • da..intalneala din aceasta seara...miercuri 28 a fost un esec total... florian a ramas fara masina...si bineinteles ca nu a venit nimeni...poate duminica.sunt si eu liber
                    Keep It Real! Keep It Simple!
                    sigpic

                    Comment


                    • Baieti imi cer scuze ca nu am putut ajunge dar m-am prins la un pescuit cu niste prieteni si am uitat,imi cer scuze
                      Logan PH2 - 1.6,16v
                      Logan PH1 - 1.6 MPi

                      Comment


                      • stai linistit laure, nu e nici o problema. oricum nu am ajuns la ora stabilita am mai intarziat putin, dar cel putin am racolat pe unu
                        Nu-i bai...

                        Comment


                        • Bai ce mama dracu? A-ti venit doar la prima intalnire, v-ati luat stickere si acum nu mai dati pe la niciuna? Sa stiti ca avem si forum de discutii, folositi-l sa stim si noi de voi mai traiti, nu mai traiti. Duminica va astept pe toti !!!
                          Nu-i bai...

                          Comment


                          • asa..fii rau Floriane mama lor ) nu vor sa vina ei la intalniri...eeee...
                            Keep It Real! Keep It Simple!
                            sigpic

                            Comment


                            • hai cu pozili din seara asta ) vreau sa vad cum am iesit cred ca maine le gasesc,nu?dar le vad abia seara..ca sunt la munca bafta!
                              Keep It Real! Keep It Simple!
                              sigpic

                              Comment


                              • o sa vina si pozilii da maine pe la 12
                                Nu-i bai...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google