Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oricine munceste e normal sa aiba Floriane sa iei racleta aia la tine de intins folie ca imi trebuie PAZEA MIRKO)
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • poze de la intalnire???nimic?!

      Comment


      • Originally posted by alex_77_marius View Post
        Oricine munceste e normal sa aiba Floriane sa iei racleta aia la tine de intins folie ca imi trebuie PAZEA MIRKO)
        sa il asteptam pe marius CPM sa vina din vacanta ca are el vreo 2. mi-a si zis sa iau una da am zis nu . vedem maine seara poate ajunge si el

        Originally posted by Mykutzu View Post
        poze de la intalnire???nimic?!
        nu am avut cu ce sa facem . marian a lipsit ca el era fotograful
        Nu-i bai...

        Comment


        • de la ce intalnire poze? aia de miercuri seara?cand am fost la munca? oricum nu ar fi iesit prea bine...ca telefonu meu nu face poze chiar asa de bine noaptea.nu ti-ai fi dat seama ce vezi
          Keep It Real! Keep It Simple!
          sigpic

          Comment


          • bv ma stau singur ca prostu si va astept nu dati unu un semn de viatza ca veniti nu veniti...
            sigpic

            Comment


            • Altii se refac dupa betiile de ieri) iar eu tot imi sta in minte ca e sambata.Oricum sa compensat treaba cu intalnirea de sambata.
              sigpic

              IL 1 3 MIU

              Comment


              • gata baieti am revenit si eu din excursie....am gasit-o pe Elodia)ne vdm miercuri...ce zici piciule...te-au lasat baietii singur cu gagaritza la kaufland acolo?)
                Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                Comment


                • Bay,imi cer scuze k nu am venit dar m-am dus direct la munk...scuze.Marius,bine ai revenit din excursie Si miercuri ma prinde prost..sunt de zi...doar dak vreti sa facem una nocturna ADIK dupa 9
                  Keep It Real! Keep It Simple!
                  sigpic

                  Comment


                  • E oricum am lasato in parcare si m-am plimbat prin kaufland sa vad ce au mai adus si am plecat acasA) app am fost la ala la magazin si am vb sa fac comanda de huse verzi da a zis tocmai dupa 25 ca e in concediu
                    sigpic

                    Comment


                    • He he Si a mai adus ceva nou la kaufland? ) vrei sa iti iei huse? Poate ma lipesc si eu de vreun set... park as vrea sa ii pun.sunt ieftine?
                      Keep It Real! Keep It Simple!
                      sigpic

                      Comment


                      • HUSE VERZI?poate te mananca vaca...marian,poate vor baietii si ne intalnim la rompetrolmai stai si u cu noi printre picaturi
                        Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                        Comment


                        • da verde cu negru Husele care le aveam acu le-am vandut) sincer nu m-am uitat la pret da poti sa te duci sa vb cu ala e magazin langa hOtel selec exact langa xerox daca vrei la comanda dupa 25 ca pleaca in concediu..
                          sigpic

                          Comment


                          • da stiu magazinul...mi-am mai cumparat una alta de acolo.de exemplu huse pt dacioara mea Marius...va las pontajul pe net sa vedeti cum muncesc...sa stiti cand ma cautati )
                            Keep It Real! Keep It Simple!
                            sigpic

                            Comment


                            • iote si mtx-u meu in actiune http://www.youtube.com/watch?v=fGS2Ka1eMv4
                              Nu-i bai...

                              Comment


                              • MTX-ul tau pe MHS-ul meu se aude bn.mie imi place
                                Keep It Real! Keep It Simple!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google