Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la ce ora e meciu?
    sigpic

    Comment


    • Eu va scriu de la tara.ajung mai dupa 5 asa in oras gratarul il lasam pe alta data daca vreti
      Keep It Real! Keep It Simple!
      sigpic

      Comment


      • la 17:30 incepe meciul . puteti veni si cu prieteni, prietene si catelu
        Nu-i bai...

        Comment


        • la 19 ne gasim,nu? am venit de la tara!
          Keep It Real! Keep It Simple!
          sigpic

          Comment


          • Black Line-ul va fi acolo. Plin de praf dar va fi
            sigpic
            Always remember, you're unique, just like everyone else.

            Comment


            • am fost la meci am plecat cand era scorul egal 2-2, dar au castigat favoritii mei cu 3-2 dupa ce au fost condusi cu 2-0

              belea intalnirea din seara asta, pacat ca incepuse sa picure . asteptam pozele de la radoo_21
              Nu-i bai...

              Comment


              • da a dreq ploaie exact cand am ramas eu fara baterie) si ca sa fie tot tacamu nu am gasit nici loc de parcare e plina parcare asa zi pacatoasa ma duc sa ma imbat ca numai tine
                uite si o poza de la mn
                Last edited by Golden^Brau; 29 August 2010, 21:44.
                sigpic

                Comment


                • piciule zi ma si mie id tau de messenger....

                  de la subwoofer-u ala ai ramas tu fara baterie.si daca nu iti iei si niste fire pe masura....sa nu iei dracu foc
                  Last edited by mariuscent; 29 August 2010, 21:54. Reason: Automerged Doublepost
                  Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                  Comment


                  • He he...a plouat...asta e.nu a fost chiar asa de rau totusi.am mai "racolat" pe cineva pt care avem nevoie de stickere noroc ca mai tin eu fire prin portbagaj asteptam si pozele acum,de la Florin alias Radoo_21
                    Keep It Real! Keep It Simple!
                    sigpic

                    Comment


                    • Am facut cateva poze. Pacat ca s-a intunecat repede. Calitatea pozelor e slabuta dar..decat deloc ;)
                      Attached Files
                      sigpic
                      Always remember, you're unique, just like everyone else.

                      Comment


                      • Ce-ai facut omule mi-ai pozat si catelu?)hai lasa k si lui ii place cu loganue si el un fan club..
                        Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                        Comment


                        • mariane cat ai dat pe faruri?si de unde le-ai luat..m-ar intresa si pe mine

                          Comment


                          • Ce faruri? ) poate te referi la becurile de pozitie sunt cumparate de la paros...25 de lei setul... ;)
                            Keep It Real! Keep It Simple!
                            sigpic

                            Comment


                            • ia id meu rasa_stanciu am ramas fara baterie ca m-am luat dupa voi sa aprind pozitile...si am zis ca raman fara baterie inainte sa pleck)
                              sigpic

                              Comment


                              • scz nu faruri...si nici becurile de pozitie...becurile tale din far...ca sunt schimbate...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google