Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu inteleg dc te legi de florian...sincer
    ce vrei sa promoveze neintalnirile?
    si chiar de ar fi sa promoveze in afara de noi astia care suntem nu cred ca ar mai veni si altii...de cand vin la intalniri nu am vazut vreun alt loganist care sa vina

    Comment


    • in fine, asta e...

      Comment


      • de ce nu iei initiativa... poate reusesti mai multe ca florian
        nu intelege gresit ca ii pun parte lu florian da asta e adevarul
        nu te supara pe mine!

        Comment


        • Originally posted by BlueStar_KWO View Post
          Florian din moment ce ai spus ca vrei sa fii organizator de intalniri trebuia sa te ocupi un pic si de promovare...
          Tu la cate intalniri ai fost prezent domnu?cred ca daca stau sa scotocesc prin topic le pot numara pe degete.Florian s-a oferit sa cedeze functia de organizator altcuiva,preia tu functia daca crezi ca poti schimba ceva in bine.
          Problema nu e organizatorul,problema suntem noi toti pentru ca nu ne dam interesul.Pana sa se faca sectiune eram cu ciocu mare p-aici ca vrem sectiune etc etc.S-a facut sectiune a fost o perioada scurta in care s-a postat si s-au facut intalniri iar in cele din urma s-a ajuns la cate 1-2 posturi pe saptamana si intalniri pauza.De deplasari nici nu mai vorbesc a fost Florian cu Marian o data la Calarasi si pe la Braila(asta in 2 ani de LCS) in rest pauza,regionale nici atat (macar 1 zi nu tot weekendul).
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • La Ianca am fost cu Piciu, Marius si inca 2 prieteni :P . Daca se vrea o schimbare in bine ar fi cazul sa facem tot posibilul sa fim prezenti la intalniri. Ultima data am fost decat eu cu Marian si a venit si Vali 10 min. ca nu putea mai mult. Tin sa cred ca sunt cativa care au venit la inceput doar pentru stiker, dar nu vad cu ce l-ar avantaja.
            Last edited by FlorianYFL; 29 February 2012, 10:38.
            Nu-i bai...

            Comment


            • floriane nu fii...ca am fost si eu la ianca da nu eram in club atunci

              Comment


              • Stiam ca au fost mai multi dar nu stiam exact cine,pe voi 2 v-am numit ca stiam ca ati fost sigur.
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • a fost si vremea asta urata eu am fost plecat 3 saptamani pe la urziceni poate odata cu venirea primaverii o sa iesim mai des. SAmbata vine cineva?? eu unu sunt prezent
                  sigpic

                  Comment


                  • Si eu strig prezent !
                    Nu-i bai...

                    Comment


                    • prezent si eu dar nu mai stiu ora

                      Comment


                      • parca la 18:00
                        sigpic

                        Comment


                        • Sambata sunt mai 'pe fuga' prin Slobozia.Duminica putem sta la o cafea.Maine noapte dorm la Amara.

                          Comment


                          • cred ca strig si eu prezent...pe la 6 asa

                            Comment


                            • Originally posted by catalin90 View Post
                              prezent si eu dar nu mai stiu ora
                              La ora 18. Dai un trrr si trec io sa te iau daca nu ai cu ce ajunge.

                              Originally posted by KELBURTOS View Post
                              Sambata sunt mai 'pe fuga' prin Slobozia.Duminica putem sta la o cafea.Maine noapte dorm la Amara.
                              Cu cea mai mare placere domnu'.
                              Nu-i bai...

                              Comment


                              • O sa ne vedem duminica,ca ma intorc solo.Dupa ce-mi debarc neamurile...ne vedem la o cafea.Ne auzim la un telefon.Am numarul tau,te sun.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google