Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • M-am inscris la un concurs pe LC momentan inscrierile nu s-au terminat dar cand va incepe votarea cine vrea sa arunce un ochi aici si considera ca merit un vot ma poate vota.Multumesc
    Acesta e link-ul cu concursul ->http://www.loganclub.ro/forum/campio...10-t24921.html
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • ai votul meu ;)
      Keep It Real! Keep It Simple!
      sigpic

      Comment


      • si al meu

        Comment


        • Ms baieti astept sa vad cine se mai inscrie si poate aflu data cand se incepe votarea.Sa va tin al curent
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • da alex ne lasi un mesaj aici pe forum

            Comment


            • din cate am citit va dura cel putin 2 saptamani inscrierile.... mai ai de asteptat, cred ca ajungi si in tara
              Nu-i bai...

              Comment


              • Nu e problema abia se mai strang participanti pana atunci sa fie mai frumos campionatul
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • bineinteles!asta e frumusetea unei competitii!multi multi participanti
                  Keep It Real! Keep It Simple!
                  sigpic

                  Comment


                  • da,marian...asa e

                    Comment


                    • gata...s-au terminat subiectele de discutie?numai zice nimeni nimic...de intalni v-ati mai intalnit?

                      Comment


                      • s-au terminat subiectele...e anemie d-aia de vara...nu mai vrea nimeni sa zica nimic..e de la caldura dar o sa ne revenim noi cu intalnirile stam cam prost..am ratat doua...cu munca asta a mea...
                        Keep It Real! Keep It Simple!
                        sigpic

                        Comment


                        • si eu la fel. am dat de greu, sper sa nu ma bage in somaj
                          Nu-i bai...

                          Comment


                          • Ce zice-ti baieti sa ne strangem toti 3-4 cati suntem si sa mergem la o intalnire LC Calarasi si una LC Bucuresti am avea multe de invatat de la colegii nostri poate asa va mai vine si voua cheful de treaba.
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • pai sa vedem ma, eu sper sa nu fiu plecat. am programata o plecare la mare acum in august
                              Nu-i bai...

                              Comment


                              • mai repede mergem la calarasi ) tot e mai aproape aicea...numa sa ziceti cand...poate sunt si eu liber
                                Keep It Real! Keep It Simple!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google