Discutii Generale LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e amuzant da.. nu cred ca se baga nimeni
    Keep It Real! Keep It Simple!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by gaby_slo View Post
      pot sa intreb ce`i asa de amuzant?
      aici sunt oameni seriosi !

      Comment


      • am inteles, oameni seriosi. ia zi cataline, tu poza aia de la avatar cand ai facut`o si unde?
        )

        Comment


        • poza lu catalin din cate vad e facuta la prefectura in fata

          Comment


          • Originally posted by gaby_slo View Post
            pot sa intreb ce`i asa de amuzant?
            nu ,nu poti.nu ma bag in seama cu necunoscuti.apropo...salut!
            Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

            Comment


            • fara suparare dar nu eu te`am bagat in seama. eu doar am intrebat comunitatea ceva. tu ai fost cel care a raspuns (daca poti numi un LOL raspuns), desi nu te`a obligat nimeni. eu asteptam un raspuns de la cei care se vor inscrie, nu vroiam "strainii sa se bage in seama"

              Comment


              • cine esti ma tu?ca devii interesant.si nu mai face pe desteptu k nu ma impresionezi.vreau si eu sa ma inscriu.probleme???zi cum fac...
                Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                Comment


                • nu fac pe desteptu` chiar deloc, si chiar imi pare bine ca te inscrii. cu cat mai multa lume cu atat mai bine.
                  si cum te inscrii nu stiu nici eu. cel mai bine sa ne spuna cineva care a participat si anult trecut...

                  Comment


                  • trebuie sa veniti de dimineata acolo ca se va face o lista ,adica asa a fost anul trecut si nu va mai ciondaniti

                    Comment


                    • unde si cand catalin?care imi imprumutati si mie o planetara sa nu fac prea mult zgomot pe acolo??
                      Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                      Comment


                      • Tu poti sa te dai cu sania, nu a spus nimeni ca e concurs de masini

                        La multi ani Vali, multa sanatate si tot ce iti doresti
                        Last edited by FlorianYFL; 1 June 2011, 08:51. Reason: Automerged Doublepost
                        Nu-i bai...

                        Comment


                        • ms mult floriane tre sa fac cinste cu o cafea sau un suc cv

                          Comment


                          • Sambata la intalnire, ca nu ai mai dat de ceva vreme pe acolo.
                            Nu-i bai...

                            Comment


                            • dak ajung cu mare placere...da tre sa ma duc la botez la patronu

                              Comment


                              • lasa maaa ca doar e "patronu"
                                Nu-i bai...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google