Discutii Generale LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • balaceala placuta!
    Keep It Real! Keep It Simple!
    sigpic

    Comment


    • Pe la 11,00 plec spre voi.Ne auzim la telefon.

      Comment


      • Originally posted by BlueStar_KWO View Post
        sti care e chestia marius...?ai zis si tu vreodata:hai ma vi si tu?
        da nu am intrebat eu? nu citesti bine? invitatii nu dam ca nu suntem la nunta
        Nu-i bai...

        Comment


        • Originally posted by BlueStar_KWO View Post
          sti care e chestia marius...?ai zis si tu vreodata:hai ma vi si tu?
          omule tu ai probleme mari...ori faci pe prostu,ori...ti-am mai zis si alta data daca vrei sa vi la intalniri sa ma suni.nu ai sunat.si sincer sa iti spun,numai de tine nu imi ardea acum cu padurea,oricum iau si cainele si nu agreaza decat persoanele cunoscute.deci ai fi fost in pericolvb lui florian...se dau si invitatii ca la nunta?ca eu nu am primit.
          Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

          Comment


          • da-mi frate numar de telefon....ca sincer as fi vrut de mai multe ori sa vin...de unde sa te sun...si mai ales daca ma autoinvitam credeti-ma ca ati fi inceput sa ma pasati de la unu la altu...stiu frate ca nu ma bagati in seama pentru ca eu sunt ala care sta degeaba pe forum ca nu are carnet si nu are ce cauta...l-am rugat pe florian de o gramada de ori sa-mi dea si mie un telefon cand aveti o intalnire ca faceam 2 minute pana la el la scara...dar daca nu vroia eu ce sa-i fac...sa insist ca prostu cand omu nu vrea?

            Comment


            • Baietiii...voi sunteti din acelasi club totii sau...?Dupa ce ca suntem o mana de oameni ne mai certam si intre noi nu e frumos
              sigpic

              IL 1 3 MIU

              Comment


              • Originally posted by BlueStar_KWO View Post
                da-mi frate numar de telefon....ca sincer as fi vrut de mai multe ori sa vin...de unde sa te sun...si mai ales daca ma autoinvitam credeti-ma ca ati fi inceput sa ma pasati de la unu la altu...stiu frate ca nu ma bagati in seama pentru ca eu sunt ala care sta degeaba pe forum ca nu are carnet si nu are ce cauta...l-am rugat pe florian de o gramada de ori sa-mi dea si mie un telefon cand aveti o intalnire ca faceam 2 minute pana la el la scara...dar daca nu vroia eu ce sa-i fac...sa insist ca prostu cand omu nu vrea?
                Nu cred ca daca ai veni acolo nu te-ar baga nimeni in seama ,uite eu nu am logan si sunt agreat acolo in club. aici gresesti.

                Comment


                • eu ma refeream la altceva...dar hai sa lasam cearta la o parte...

                  Comment


                  • catalin,tot respectu.si nu ne certam ca nu are rost.bluestar,gasesti nr meu si al tuturor aici pe forum la sectiunea membrii.miule salutari,pe la noi cand mai treci?si frumusetea ce iti face?si ca sa fie toate bune..nu a fost nici ploaie nici mocirlao sa revin cu cateva poza

                    vali vezi ca pe 20.07.2011 iti expira asigurareaastept sa ma suni sa iti fac o oferta!
                    Last edited by mariuscent; 2 May 2011, 17:05. Reason: Automerged Doublepost
                    Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                    Comment


                    • Originally posted by BlueStar_KWO View Post
                      frumos va distrati pe acolo...abia astept sa vina vara sa vad si eu ce fac cu carnetu
                      da ce ma primavara nu ti-l da?
                      Nu-i bai...

                      Comment


                      • ma mariuse da ce le sti...mai e pana atunci...sa vdm ce oferta imi faci...la ce dasta de asigurari esti broker?

                        Comment


                        • pe 20 iunie fac eu 18 ani....si pana atunci nu pot sa fac nimic...mi-am program orele asa incat pe 20 sa termin cu scoala si decat sa dau examenu

                          Comment


                          • Originally posted by YePy91 View Post
                            ma mariuse da ce le sti...mai e pana atunci...sa vdm ce oferta imi faci...la ce dasta de asigurari esti broker?
                            ma dar tu ai zis ca ai facut pe 12 luni asigurare nu pe 6. face asigurare la orice firma vrei.
                            Nu-i bai...

                            Comment


                            • ms florian!valy la orice firma vrei...ofertele sunt diverse.te-am verificat nebunule...sunt cu ochii pe tine
                              Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                              Comment


                              • ce ziceti de asta baieti?)cred ca stiti bine cine e da poze nu ati apucat sa vedetiI'm alive
                                Attached Files
                                Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google